Hangi sürüm Kaspersky alınmalı?

fatih_mnv

Decapat
Arkadaşlar KasperSky Internet Security son sürümünü kullanıyorum ve süresi bitmek üzere. Yeniden lisans satın alacağım.
Kendi sitesinde 1 PC 1 yıl 149,99 TL. Fakat Kaspersky Anti-Virus 1 PC 1 yıl 99,99 TL. İnternet Security ve Anti-Virus sürümleri arasında çok fark var mı? Kaspersky'ın kendi sitesinde bir seçim robotu var fakat sadece İnternet Security'yi öneriyor.
İlk sorum hangi sürümü almalıyım, neden? (Ben kullandım iyiydi, bana göre güzel, bence hoş, alıyorsan pahalısını al vs. cümlelerinizi kendinize saklayınız. Yorum yapmış olmak için yorum yapmayın.)

İkinci sorum ise, bu AV'yi farklı bir siteden alabilir miyim? Örneğin;

Bu ürün ne kadar gerçekçi? KİS 2020 demiş fakat bu key eski bir sürüme aitse 2020'de çalışır mı? Mesela bu satıcının elinde ki key KIS 2015'e ait ben bunu satın alsam KIS 2020 bu keyi çalıştırır mı?

@Murat5038 Hocam laf kalabalığı olacak gibi. Siz baksanız daha iyi. Hangi sürümü almalıyımdan ziyade, attığım linkteki lisans 2020 değilse bile 2020 sürümünde çalışır mı?

Son düzenleme:
Pek program indirmiyorum, indirsem de orijinal olduğu için onları taratma gereği duymuyorum. Bana girdiğim siteleri anlık olarak tarayacak bir AV lazım. KIS ve ESET bu özelliklere sahip. Fakat ESET pahalı. Henüz Defender'de tarayıcıyı kontrol eden bir özellik görmedim. Varsa eğer böyle bir özellik tarif eder misin, nasıl açılıyor?

1 TB'lik HDD ve 500 GB'lik SSD'de bulunan bilmem kaç tane RAR'lı dosyayı tek tek tıklayıp taratmak gerçekten çok akılcı bir çözüm. Ayrıca çok pratik. Çok fevkalede bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için müteşekkirim. Bir daha konuma cevap yazmayıp laf kalabalığı yapmazsanız, bilginiz olmayan konularda, sevinirim. @oturtanboga

Yeni konular

Geri
Yukarı