Hangi sürüm PS4 alınmalı?

Merhaba. 1,2 aya PS4 alacağım. Hangi modelini almalıyım sizce? Bir de oynayacağım oyunlari aciyor mu tam bilmiyorum. Hem acar mi hem de hangi modeli almam konusunda.
Oynayacagim oyunlar: RDR2, WWE2K23, PES2024, Forza Horizon 5.
Bu oyunları açar mı? PS4 acarsa hangi sürümleri açar?
Hocam bence PS4’e o kadar para vereceğinize gidip bir Xbox Series S alın. Ona bütçe yetmiyorsa ve illa eski nesil alacaksanız da Xbox öneririm. Fiyat olarak neredeyse PS’nin yarısı kadar ve verdikleri performans değerleri aynı ayrıca Forza yalnızca Xbox’da var.

Merhaba. 1,2 aya PS4 alacağım. Hangi modelini almalıyım sizce? Bir de oynayacağım oyunlari aciyor mu tam bilmiyorum. Hem acar mi hem de hangi modeli almam konusunda.
Ps4 almayın dediğiniz oyunları açar ama 30 fps

Forza PS serilerinde yok. Ayrıca PS4 ve yalandan Pro'su da bu devirde alınmaz hiçbir serisi alınmaz fosil cihaz bunlar uzak durmanızı tavsiye ederim. Bütçe az ise Series S bu oyunlar için çok yeterli ve PS4'lerden çok daha iyi oyun deneyimi sunacaktır.

PS4 alınmaz diyen arkadaşlar eski olduğu için onermiyorsunuz hak veriyorum lakin konu sahibinin ne yapmak istedigini bilmiyoruz. Eğer hiçbir PS4 exclusive oyunu oynamadiysa gayet alınabilecek bir konsol olduğunu düşünüyorum. Hatta ben özel oyunlari oynamak için almayi düşünüyordum.

Geri
Yukarı