Hangi Switch daha iyi?

adnan.mihci

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar size 2 tane sorum olacak. Sizce optik Silver mı, yellow mu, Red mi? Genellikle FPS oyunları oynuyorum. Hangisi daha iyi olacaktır?2. sorum ise bir klavyenin kablolu olup olmaması çok önemli mi? Genellikle masa başında kullanıyorum zaten. Bu arada aklımdaki klavye MK61 veya gk61.

Optik switchler daha hızlı diye biliyorum. Optik daha iyi olacaktır.

Ben kablolu seçerdim. Oyun oynarken pili bitecek şarj falan edeceğiz sonra hafif bir gecikme olacak falan. Kablosuz almazdım ben.

Arkadaşlar Red optik yellow optik Silver optik Switch şimdi anlamışsınızdır Silver daha iyi diyorsunuz ve kablosuz derken istersen kablolu pil derdi olmadan kullanılabilen ya da kablolu koblolu kullanılabilen kablosuzlardan bahsediyorum

GK61 alın derim. Malzemesi biraz daha iyi. Kablosuz kullanımda her türlü gecikme olur klavyeler mouse gibi aşırı hızlı kablosuz iletim yapamıyor henüz. Boşuna ümitlenmeyin oyun için. Silver switch işinizi görür.

En iyi Silver anladığım kadarıyla peki o zaman size şu soruyu sorayım bu lime yani yeşil limon sarı limonun olgunlaşmamış hali mi pardon yanlış soru ehm GK61 beyaz modelinde Silver yok sadece siyah modelinde Silver var ve benim beyaz bir G203 mousem var beyaz set olursa güzel durur diye düşündüm sence siyah renkli Silver mı beyaz renkli Red mi görünüş olarak beyaz çok hoşuma gittide

Beyaz renkli red switch. Sert istiyorsan black seç. Gamakay neden seçmiyorsun? Pudding keycap ile geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beyaz renkli Red Switch. Sert istiyorsan Black seç. Gamakay neden seçmiyorsun? Pudding keycap ile geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet keycapleri aşırı güzel ama GK61 daha kaliteli gibime geliyor fiyatıda normalden fazla ucuz
Quanic arkadaşımızı nasıl tagelicez
O zaman konu GK61 vs MK61 bir baktımda MK61 daha yakın geldi 150TL kuponla da bayağı ucuz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı