Hangi tableti satmalıyım?

345291

Hectopat
Arkadaşlar elimde iPad 8. nesil ve S7 FE var üniversitede not almak için ve dizi/film izlemek için kullanacağım. IPad'ın siyah bar sorunu biraz beni şüphelendiriyor. Birini kullanmayacağım için evde boş yere durmasını istemiyorum. Sizce bunlardan hangisini satmalıyım? Ve bu tabletlerin 2. eli için ortalama hangi fiyatlarda satılır?

İkisini satıp daha iyi bir şey alınabilir.
Hocam işte oradada pek para kaybediyorum o yüzden. Hele şu son gelen zamlardan sonra bayağı para kaybediyorum.

iPad kaltesi farklıdır işin içinde oyun varsa kesinlikle iPad durmalı.
Yok oyun pek oynamıyorum. S7 FE de 778G'li olanı. Beni asıl rahatsız eden o YouTube videolarına siyah barın çok fazla olması.

Hocam iPad varken başka bir tablet bence not almak için düşünülemez bile.
Hocam iPadin kalemi yok bende.

Ben olsam 8. nesil IPad'e dokunmazdım. Özellikle resmi kurumlar Turkcell bile iPad 8. nesili bayilerine zorunlu tutuyor mesela çizim için anlaşma dijital imza vs. için bende 10. nesil iPad var ben çok memnunum 8. de üzmez.
Hocam üzmüyor da şu siyah bar sorunu beni deli ediyor. Birde S7 FE'yi sizce ne kadara satmalıyım ?

Hocam işte orada da pek para kaybediyorum o yüzden. Hele şu son gelen zamlardan sonra bayağı para kaybediyorum.

Yok oyun pek oynamıyorum. S7 FE de 778G'li olanı. Beni asıl rahatsız eden o YouTube videolarına siyah barın çok fazla olması.

Hocam IPad'in kalemi yok bende.

Hocam üzmüyor da şu siyah bar sorunu beni deli ediyor. Bir de S7 FE'yi sizce ne kadara satmalıyım?

Bahsettiğiniz siyah bar sorunu nedir? İlk defa duyuyorum. Benimkinde çünkü orta tuş bile yok sizinkinden çok farklı bir video atabilirseniz örnek olarak.

Bahsettiğiniz siyah bar sorunu nedir? İlk defa duyuyorum. Benimkinde çünkü orta tuş bile yok sizinkinden çok farklı bir video atabilirseniz örnek olarak.
Hocam video izlerken altta ve üstte siyahlık çok fazla kaliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoda YouTube testi kısmına girin ne demeye çalıştığımı anlarsınız.

Kaça satayım?

Hocam video izlerken altta ve üstte siyahlık çok fazla kalıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoda YouTube testi kısmına girin ne demeye çalıştığımı anlarsınız.

Hocam izledim bu arada şunu söyleyeyim Apple ekosistemine çok hakimim evimdeki lambalara kadar Apple kullanıyorum yani öncelikle bunu bilin. O aslında bir problem değil şöyle söyleyeyim tamamen yazılım tutarsızlığı yani farklı bir tarayıcı kullanarak da YouTube'a giriş yaparsanız veya YouTube'un farklı bir versiyonunu indirirseniz o siyah bar sorunu çözülür yani o bahsettiğiniz sorun aslında bir sorun değil o aslında çözünürlük ve yazılım tutarsızlığı o da çok normal bir şey yani aslında çünkü mesela ben de iPad onuncu nesil var bende orta tuş yok bu yüzden sizinkinden çok daha büyük aslında boyut olarak aynı ama ekran olarak çok büyük sizinkinden aslında o ortadaki tuş yüzünden öyle öyle söyleyeyim onun yanında benim size en güzel naçizane tavsiyem şudur ki bence iki tableti de satın iPad onuncu nesil alın yanına da bir tane Apple Pencil alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı