Hangi takviyeleri almalıyım?

Cetcik

Picopat
Daha fazla  
Yaşım 13, 6 aydır düzenli spor yapıyorum artık takviye alma zamanım geldi. Ailemin maddi durumu iyi bu yüzden kaliteli ürünler düşünüyorum. Bu arada kilo vermek istiyorum iştah açıcı şeyler önermeyin gainer vs. benim düşündüğüm bazı ürünler var bunlar iyi mi, daha iyi ne alabilirim? Whey protein 1kg aroma belirlemedim. HIQ 200 mesh 300 gram creatin, C vitamini, multi vitamin. Bütçe yok diye 2-3 bin liralık protein tozu falan önermeyin şimdiden teşekkürler.

Konuyu öne çıkarıyorum fakat hiçbirsey olmuyor konum gözükmüyor😂 çok seviyorum bu forumu

Protein tozlarına boşuna paranı harcama 20 gram protein için o kadar paraya gerek yok daha çok kreatin ve vitamin al o parayla. Kreatin çok önemlidir.

Protein tozlarına boşuna paranı harcama 20 gram protein için o kadar paraya gerek yok daha çok kreatin ve vitamin al o parayla. Kreatin çok önemlidir.

Saçım dökülür mü saçıma çok önem veririm bu arada malum okul okuduğum için protein lazım oluyor okuldaki yemeklerde 3-5 gram protein ya var ya yok o yüzden almak istiyorum çantaya bir tane shaker atarım 2 ölçek falan protein tozu atarım diye düşündüm.

Saçım dökülür mü saçıma çok önem veririm bu arada malum okul okuduğum için protein lazım oluyor okuldaki yemeklerde 3-5 gram protein ya var ya yok o yüzden almak istiyorum çantaya bir tane shaker atarım 2 ölçek falan protein tozu atarım diye düşündüm.
Genetiğinde saç dökülmesi varsa dökülür saçların tetikliyor kreatin etkisi yok diyen arkadaşların hepsi neredeyse kel kişiler oluyor. Protein tozu sana bağlı bir durum.

Geri
Yukarı