Hangi tarayıcı kullanılmalı?

Şu an Edge kullanıyorum ve memnunum ancak arayüzü çok sade ve hafif geliyor. Chrome ise yavaş olduğundan dolayı kullanmıyorum. Sizce hangi tarayıcıyı kullanmalıyım?
Brave, Edge'e göre daha fazla özelleştirme seçeneği sunan ve Chrome'un hız sorununu çözen bir tarayıcıdır. Eğer arayüzü sade ve hafif olmasını değil, daha zengin ve kişiselleştirilebilir olmasını istiyorsanız, Brave sizin için iyi bir seçim olabilir. Brave, ayrıca reklamları engelleyen ve gizliliğinizi koruyan bir tarayıcıdır.

Son 10 senedir chrome tercih ediyorum alışkanlık oldu yıllar geçtikçe. Falanca bir tarayıcı daha iyi ve daha hızlı olsa bile kurmam. Evimi terkediyormuşum hissi veriyor :)

Son 10 senedir chrome tercih ediyorum alışkanlık oldu yıllar geçtikçe. Falanca bir tarayıcı daha iyi ve daha hızlı olsa bile kurmam. Evimi terkediyormuşum hissi veriyor :)
Bende Chorme'a alışkınım, diğer tarayıcılar karışık geliyor bana. Kullanırken rahat edemiyorum.

Ben Google Chrome öneririm. Hem artık az bellek yiyor, Google eko sistemine bağlı ve benim için en önemlisi otomatik çevirme var.

örnek olarak biraz sekme ile görev yöneticisi ssi
1700600297786.png

Son 10 senedir Chrome tercih ediyorum alışkanlık oldu yıllar geçtikçe. Falanca bir tarayıcı daha iyi ve daha hızlı olsa bile kurmam. Evimi terkediyormuşum hissi veriyor :)

Brave, Chrome'un yaptığı her şeyi yapabilen, hatta daha fazlasını yapabilen bir tarayıcıdır. Brave, reklamları engeller, gizliliğinizi korur, kripto para birimleriyle çalışır ve size ödül verir. Chrome'a alışkın olabilirsiniz, ama Brave size yeni bir deneyim sunuyor. Brave'i kurmak evinizi terk etmek değil, evinizi güzelleştirmek gibidir. Brave'i denemekten çekinmeyin, pişman olmayacaksınız.

Edge yeterli ve güzel, standart kullanım için başka tarayıcı kullanmak anlamsız.

Benim ise Firefox dışında bir tarayıcı kullanmam imkansız.

Ben Google Chrome öneririm. Hem artık az bellek yiyor, Google eko sistemine bağlı ve benim için en önemlisi otomatik çevirme var.

örnek olarak biraz sekme ile görev yöneticisi ssi
Eki Görüntüle 2025890
Pek doğru bir veri olmamış. Bende gösterdiklerinizin yarısı kadar sayfa açık ve 2200MB kullanıyor. Ben o sayfaları açıp geçmedim hepsini açtım ve kullandım RAM çok kullanıyor. Siz sanırım çok sayfa açmışsınız direkt.

Geri
Yukarı