Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Sizce hangisi?

• Google Chrome

Oy: 17 51,5%
  • Microsoft Edge

Oy: 5 15,2%
  • Mozilla Firefox

Oy: 4 12,1%
  • Opera&GX

Oy: 2 6,1%
  • Brave

Oy: 4 12,1%
  • Chromium

Oy: 0 0,0%
  • Diğer ( Belirtiniz )

Oy: 1 3,0%

• Oy verenlerin toplamı
    33
Vay be Tilkiyi ilk defa birinciliğe oynarken gördüm, duygulandırdı :D
Tilkiciyiz, benim telefon Chromium tabanlılara alerjili, bir hafta sonra amel defteri kapanıyor tarayıcının Brave denedim, Bromite denedim, Edge denedim aynı.
Tilki kullanmasam Edge kullanırım.

KDE'nin GTK uyumu çok iyi, GNOME gibi sıkıntı yaratmıyor kendi toolkitiyle yazılmamış arayüzlerde.

Bir not olarak AdBlock'lar hala öldürülmedi, ne yaşandı bilmiyorum ama en son kullandığımda hala güzel güzel çalışıyordu uBlock Origin.

Apilerde olması lazım bir değişikliğe gidilecekti ve bazı özelliklet çıkarılacaktı. Bu özelliklerden bazıları da AdBlock uygulamaları için kritik öneme sahip. Belki karardan dönmüş veya ertelemiş olabilir ama Google bu reklam konusunda biraz rahatsız, bir şekilde hayata geçirmeleri muhtemel. Zaten bu drğişiklikler sonucu AdBlock'lar tamamen işlevsiz hale gelmeyecekler. Eskisi kadar iyi performans gösteremeyecekler. Belki geliştiriciler bir yolunu bulur bu sorunu da aşarlar.

Apilerde olması lazım bir değişikliğe gidilecekti ve bazı özelliklet çıkarılacaktı. Bu özelliklerden bazıları da AdBlock uygulamaları için kritik öneme sahip. Belki karardan dönmüş veya ertelemiş olabilir ama Google bu reklam konusunda biraz rahatsız, bir şekilde hayata geçirmeleri muhtemel. Zaten bu drğişiklikler sonucu AdBlock'lar tamamen işlevsiz hale gelmeyecekler. Eskisi kadar iyi performans gösteremeyecekler. Belki geliştiriciler bir yolunu bulur bu sorunu da aşarlar.

İşte hocam Manifest 2 teoride Mart ayında kalktı, aslında Ocak ayında fakat gitmedi :D
Edit: Sanırım Haziran'da gidiciymiş.

Tabii ki de aşkım Firefox :kalp: :kalp: :redface::redface::redface:
d3r9nl0-be3501c4-b656-47fa-90a3-8e731d694c58.jpg

Geri
Yukarı