Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Hangi Tarayıcıyı kullanırsınız ve diğer kullanıcılara önerirsiniz?

• Google Chrome

• Microsoft Edge

• Mozilla Firefox

• Brave

• Opera

• Safari

• Diğer (Yorumlarda Belirtebilirsiniz)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Opera satıldığından beri kullanılmaz oldu. Temasını çok seviyorsanız Firefox üzerine CSS ile gx teması yapın. En azından o kadar çok veri çekmiyor(ayar yapınca).

Opera satıldı mı? Hiç haberim yok. Bu kadar ayarı geçirmeye üşeniyorum. Gittiği yere kadar götürsün.

Bende bulanık gözükmüyor. LibreWolf'tan geçtim bulanık olsa fark ederdim.

İlginç
Ben ss alıp karşılaştırdım yine bulanıklık fark ediliyor. Önceki laptopumda da böyleydi şimdi de böyle. Tek yaşayan da ben değimişim bayağı yaşayan varmış. Sebebi de Chrome'un yıllar önce geçtiği DirectWrite yazı renderı sistemiymiş. En çok da böyle forumlarda belli oluyor yazı bildiğin açık gri oluyor siyah yerine.

Chrome kullaniyordum degisiklik olsun diye Opera GX gecmistim sizce çocuklugumun tarayicisi Yandex'e geceyim mi?

Ben SS alıp karşılaştırdım yine bulanıklık fark ediliyor. Önceki laptopumda da böyleydi şimdi de böyle. Tek yaşayan da ben değimişim bayağı yaşayan varmış. Sebebi de Chrome'un yıllar önce geçtiği directwrite yazı renderı sistemiymiş. En çok da böyle forumlarda belli oluyor yazı bildiğin açık gri oluyor siyah yerine.

Chromium tabanlı çoğu tarayıcı da vardır bu sorun o zaman ama Firefox ve forku olan tarayıcılar aşırı ağır sistemi yoruyorlar maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı