Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Hangi Tarayıcıyı kullanırsınız ve diğer kullanıcılara önerirsiniz?

• Google Chrome

• Microsoft Edge

• Mozilla Firefox

• Brave

• Opera

• Safari

• Diğer (Yorumlarda Belirtebilirsiniz)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Chrome bir ara çok RAM yemiyor muydu? Cidden soruyorum son zamanlarda tarayıcı arayışındayım.
Chrome'un arayüzü vs. değişmeden önce denediğimde Chrome, Edge'den daha az RAM kullanıyordu. Opera GX, Brave, Firefox gibi tarayıcıları denedim Chrome ve Edge'den daha fazla kullanıyorlardı. Güncel olarak hangisi daha çok kullanıyor bilmiyorum ama şimdi Chrome ve Edge'yi karşılaştırdım Chrome yine daha az kullanıyor. Chrome'dan devam hocam, Edge ile aralarında fazla fark yok ikisi de kullanılabilir bence.:D

En kullanışlısı ama reklam engelleyici olarak bir o kadar da çok uğraştırıcısı :D
Hocam Edge'de denediğimde bazı sitelerde reklam engelleyiciyi kapatmama rağmen siteler uyarı vermeye devam ediyordu. Chrome'da öyle bir sorun yaşamadım. Şu an uBlock Origin kullanmaya devam ediyorum. Siz ne sorun yaşadınız?

Chrome'un arayüzü vs. değişmeden önce denediğimde Chrome, Edge'den daha az RAM kullanıyordu. Opera GX, Brave, Firefox gibi tarayıcıları denedim Chrome ve Edge'den daha fazla kullanıyorlardı. Güncel olarak hangisi daha çok kullanıyor bilmiyorum ama şimdi Chrome ve Edge'yi karşılaştırdım Chrome yine daha az kullanıyor. Chrome'dan devam hocam, Edge ile aralarında fazla fark yok ikisi de kullanılabilir bence.:D

Hocam Edge'de denediğimde bazı sitelerde reklam engelleyiciyi kapatmama rağmen siteler uyarı vermeye devam ediyordu. Chrome'da öyle bir sorun yaşamadım. Şu an uBlock Origin kullanmaya devam ediyorum. Siz ne sorun yaşadınız?

Hocam Chroma geri döneyim bari. 2 yıldır en azından Chrome bilgisayardan açmıyorum sistem düşük diye de yüklemedim geride. Siz ungoogled Chromium mu yoksa normal mi kullanıyorsunuz?

Geri
Yukarı