Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Sizce hangisi?

• Google Chrome

Oy: 17 51,5%
  • Microsoft Edge

Oy: 5 15,2%
  • Mozilla Firefox

Oy: 4 12,1%
  • Opera&GX

Oy: 2 6,1%
  • Brave

Oy: 4 12,1%
  • Chromium

Oy: 0 0,0%
  • Diğer ( Belirtiniz )

Oy: 1 3,0%

• Oy verenlerin toplamı
    33

Apilerde olması lazım bir değişikliğe gidilecekti ve bazı özelliklet çıkarılacaktı. Bu özelliklerden bazıları da AdBlock uygulamaları için kritik öneme sahip. Belki karardan dönmüş veya ertelemiş olabilir ama Google bu reklam konusunda biraz rahatsız, bir şekilde hayata geçirmeleri muhtemel. Zaten bu drğişiklikler sonucu AdBlock'lar tamamen işlevsiz hale gelmeyecekler. Eskisi kadar iyi performans gösteremeyecekler. Belki geliştiriciler bir yolunu bulur bu sorunu da aşarlar.

Windows 10'da Edge kullanıyordum. Şu an Windows 11 kullanıyorum. Windows 11'de Edge sorunlu biraz. O yüzden Google Chrome kullanıyorum.

Moderator bey işinize karişmak olmasin ama gece 3 de açilan konular 6 saat sonra onaylanmiş.

İşte hocam Manifest 2 teoride Mart ayında kalktı, aslında Ocak ayında fakat gitmedi
Edit: Sanırım Haziran'da gidiciymiş.

Chrome kullanıyorum. Windows 7'im için Chrome'un zamanı geçse de. Yeni taraycıya geçmeye üşeniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…