Hangi tarifeyi/operatörü kullanıyorsunuz?

Bunlar da benim Tarife'nin kankaları 😂
Eki Görüntüle 1130501Eki Görüntüle 1130502
Eki Görüntüle 1130503
Bunlardan birine veya benim Tarife'ye geçmek isteyen arkadaşlara taktikler verebilirim, ama geçiş yapmanız garanti değildir, ayrıca fiyatları farklı olabiliyor, haberiniz olsun.

Son olarak bu da benimkinin kankası.

vodafone-red-paketleri-tarifeleri-004.png

Eki Görüntüle 1130512
Bunun yanında sınırsız (internet paketinden yemeyen veya paketim olmasa dahi kullanabileceğim şeyler diyelim) Whatsapp, Twitch, Discord var, ayrıca bazı oyunları da sınırsız olarak kullanabiliyorum (Wild Rift gibi). Bitmeyen internetim bir sonraki aya da devrediliyor. Yani devir özelliği de var.
Ayrı olarak tarifem sayesinde her ay 10 TL'lik Steam cüzdan kodu alıyorum beleşe. Benim için gayet f/p bir tarife.
Hocam bende buna geçmeye karar verdim. Turkcell'de tarifem bitince buna geçeceğim. Herhangi bir Vodafone'ye gidip bu tarifeye geçebilir miyim? Bir bilginiz var mı? Beni büyüledi resmen bu tarife.

Hocam bende buna geçmeye karar verdim. Turkcell'de tarifem bitince buna geçeceğim. Herhangi bir Vodafone'ye gidip bu tarifeye geçebilir miyim? Bir bilginiz var mı? Beni büyüledi resmen bu tarife.

Eğer 26 yaş altı isen ve hâlâ alıma açık ise geçebilirsiniz.

Red 40'a geçme imkanınız varsa ona geçin bence, 2-3 ay içinde benim kullandığım limitsiz Tarife'ye sahip olabilirsiniz, Red 40 kullananlara teklif olarak geliyor genellikle.

18 yaşın altındayım ve bana bu tarife yetiyor ve aynı zamanda hattım babama ait. Yine de teşekkürler. Zaten çark ile ortalama 25 GB'a tamamlıyorum.

Sanırım bu tarife şuanki hali.
Eki Görüntüle 1130512
Bunun yanında sınırsız (internet paketinden yemeyen veya paketim olmasa dahi kullanabileceğim şeyler diyelim) Whatsapp, Twitch, Discord var, ayrıca bazı oyunları da sınırsız olarak kullanabiliyorum (Wild Rift gibi). Bitmeyen internetim bir sonraki aya da devrediliyor. Yani devir özelliği de var.
Ayrı olarak tarifem sayesinde her ay 10 TL'lik Steam cüzdan kodu alıyorum beleşe. Benim için gayet f/p bir tarife.

Maalesef şu anda aynı tarife abone alımına kapalı. Yine de Freezone tarifelerine bakabilirsin fakat onların da şu anda parasına değdiğini düşünmüyorum. Ayrıca yeni Freezonelulara özel tarifelerde Steam cüzdan kodu almak yok sanırım.

Baktım da var sanırım hocam. Freezone sitesinde alt tarafta 10TL Steam kodu yazıyor.
Hediye 10 TL Steam Cüzdan

• Uyumlu Genç Oyun, Redli Genç Oyun tarifeleri ile Aylık Gamer, Sınırsız FreeZone Güzelliği ve Sınırsız Gamer Paketleri'nde hediye 10 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu
  • Kampanya 15.03.2022 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kod almak için Uyumlu Genç Oyun, Redli Genç Oyun tarifeleri ile Aylık Gamer, Sınırsız FreeZone Güzelliği ve Sınırsız Gamer Paketleri'nden birine sahip olmak gerekir.
  • Uyumlu Genç Oyun, Redli Genç Oyun tarifeleri Sınırsız FreeZone Güzelliği ve Sınırsız Gamer Paketi 26 yaş altı hat sahibi veya kullanıcılar tarafından alınabilir. Aylık Gamer paketlerine tüm müşteriler sahip olabilir.
  • Kodunu hesabınıza yüklemek için;
  • Öncelikle https://store.steampowered.com sayfasından Steam Hesabına giriş yapılması gerekmektedir.
  • Sonrasında "Hesap Detayları" seçeneğini altındaki "Steam Cüzdanınıza para ekleyin" butonuna tıklanması gerekmektedir.
  • Son olarak buradaki "Bir Steam Cüzdan Kodu ve Hediye Kartı Kullan" seçeneğine kampanya kodu girilerek hesaba 10 TL değerindeki Steam Cüzdan kodu eklenebilir.
  • Faturasız müşterilerin kod alabilmesi için son 30 gün içinde bakiyelerine minimum 20TL yükleme ön koşulu vardır.
  • Uyumlu Genç Oyun, Redli Genç Oyun tarifeleri ile Aylık Gamer, Sınırsız FreeZone Güzelliği ve Sınırsız Gamer Paketi sahibi aboneler pakete sahip olup paket fiyatını ödediği sürece 30 günde bir şifre alma hakkı vardır.
  • Kampanya Vodafone FreeZone abonelerine yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır. Böyle bir durumun fark edilmesi halinde hediyelerin iptali gerçekleştirilebilir.
  • Vodafone Freezone Gamer Paketlerinden alınan şifrelerin her biri ile yalnızca tek bir kampanyadan faydalanabilirsiniz, şifreler ilk kullanımınızda sadece katıldığınız kampanyaya ait fayda için geçerlidir. Ürün ve hizmet iptal ve iadelerinde, kullanılmış şifreler iade edilmez.
  • Şifre ekranında veya oyun içinde yaşanacak teknik aksaklıklardan Vodafone FreeZone sorumlu değildir.
  • Kampanyaya katılan herkes, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Vodafone FreeZone kampanyayı durdurma, koşullarını ve fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kodları 19.500 adetle sınırlıdır.
  • Vodafone; Uyumlu Genç Oyun, Redli Genç Oyun tarifeleri ile Aylık Gamer, Sınırsız FreeZone Güzelliği ve Sınırsız FreeZone Paketlerinde içerik ve fiyat değişikliği yapma hakkı saklıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı