Hangi Telefona Sahipsiniz?

3310 kullanıyorum. Bozulunca değiştireceğim. Halen daha bozulmadı.
Nokia markası öldü ama 3310 halen yaşıyor :vıy:
Nokia üreticileri 5110- 3310 gibi dayanıklı ve de o dönemlerin gözdelerine ihanet etti ve bedelini de ağır ödedi diye düşünüyorum.
Vay be, 5110'u ilk çıkarken aldığımda insanlar bakabilir miyim deyip sıraya girerdi :D

@er36po Aynen öyle. Yalnız bunu bozmadan telefon almak istemiyorum. Nasıl bozabilirim bunu? 3. kattan falan attım yine çalışıyor. Bir de çekiçle falan denesek mi bilemedim... :)

@BERWAR Kötü telefon değil zaten. Ben gayet memnunum. Benim aldığım zaman 1600 TL fiyatı vardı. Tabii o zamanlar Lenovo P2 ya da Zenfone 3 yoktu. İstediğim özelliklerde adam akıllı tek telefon bu idi. Bir de SDN sağlam bir güzelleme yapınca aldım. :) Dediğim gibi sıkıntı çıkmadı henüz. Gayet de memnunum. O zaman ki durumlar olsa gene alırdım. Ama şimdi Lenovo P2 ya da Zenfone 3 alırdım.

@Silinen üye, aman deyin, o nesli tükenen bir telefon kıymetini bilin ve ona selamımı söyleyin. Çok severdim kendisini. Yılan oyununda da beni hiç mahçup etmedı. Saatlerce oynardım, hiç mi takılmaz, şarjı hiç mi bitmez bu mübareğin derdim :D

@Silinen üye, aman deyin, o nesli tükenen bir telefon kıymetini bilin ve ona selamımı söyleyin. Çok severdim kendisini. Yılan oyununda da beni hiç mahçup etmedı. Saatlerce oynardım, hiç mi takılmaz, jarjı hiç mi bitmez bu mübareğin derdim :D
O telefon nesilden nesle aktarıldı. :D Yani ilk ben kullanmadım. Benden önce kullanan 2-3 kişi oldu. Onlar ne eziyetler yaptı bilemiyorum. :D

Söylerim ne demek. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı