Hangi Telefona Sahipsiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20170501-200130.png
    Screenshot_20170501-200130.png
    55,3 KB · Görüntüleme: 170
Şimdi oldu işte :) Güncelleme gelmeden önce daha fazla dayanıyordu sanki pil ya. Bir de Cihaz Boşta'nın değeri 84 saat olarak gözüküyor değil mi sizde de? Yani telefonun ilk kullanıldığı andan itibaren.

@rtakak Ha benimkinin ekranı çatladı bir de. Ama tam sol üst köşesinden, ekranın ortasında da bir çizik var sadece. Ama fark ettirmiyorlar kendilerini. Spigen kılıf sipariş ettim armor olanlarından. Bakalım neler olacak :)

Şimdi oldu işte :) Güncelleme gelmeden önce daha fazla dayanıyordu sanki pil ya. Bir de Cihaz Boşta'nın değeri 84 saat olarak gözüküyor değil mi sizde de? Yani telefonun ilk kullanıldığı andan itibaren.

@rtakak Ha benimkinin ekranı çatladı bir de. Ama tam sol üst köşesinden, ekranın ortasında da bir çizik var sadece. Ama fark ettirmiyorlar kendilerini. Spigen kılıf sipariş ettim armor olanlarından. Bakalım neler olacak :)
Uag marka kılıf kullanıyorum çok kalın oluyor ama koruyor. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı