Hangi ülkede yaşamak istersiniz?

Hangi ülkede yaşamak istersiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    96
İzlanda veya Tuvalu.
Hocam İzlanda sanırım İngilterenin solunda bir ada ülkesiydi. Orası çok garip ya, hiç ilgimi çekmedi. Ben araba ile bir avrupa ülkesinden diğer avrupa ülkesine gitmek isterdim şahsen, bu yüzden avrupada yaşamak isterdim.

Hocam İzlanda sanırım İngiltere'nin solunda bir ada ülkesiydi. Orası çok garip ya, hiç ilgimi çekmedi. Ben araba ile bir Avrupa ülkesinden diğer Avrupa ülkesine gitmek isterdim şahsen, bu yüzden Avrupa'da yaşamak isterdim.

Her gün nüfusun çok az olduğu bir ülkede tahta barakanın önünde kamp sandalyesinde kahve içip marşmelov yerken yukarı bakıp kuzey ışıklarını gördüğün, aynı anda her yerin kar yüzünden bembeyaz olduğunu düşün.

Her gün nüfusun çok az olduğu bir ülkede tahta barakanın önünde kamp sandalyesinde kahve içip marşmelov yerken yukarı bakıp kuzey ışıklarını gördüğün, aynı anda her yerin kar yüzünden bembeyaz olduğunu düşün.
Hocam çok güzel bir şey. Bu yüzden İspanya ve İsveç`i bu yüzden benimsiyorum. Sabah kahvaltılarını sütlü kahve ve kuruvasanı ona batırmak... İzlanda çok iyi gelmesede bu iki ülkeyi çok benimsiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı