Hangi üniversiteler başvuruyla kabul ediyor?

Sapare Aude

Picopat
Daha fazla  
İstediğim bölüm hakkında belirli başarılarım var, şimdiden iyi bir CV oturttum kendime fakat akademik olarak başarılı sayılmam. Örnek veriyorum dünyanın en iyi psikologlarından biri olabilirim belki ama matematik yapamadığım için olamıyorum. Birçok video gördüm, öğrenciler belirli üniversitelere mail atıyor ve kabul ya da red cevabı alıyorlar. Ben bu başvuru ile kabul eden üniversiteleri ve başvuru tarihlerini nasıl bulabilirim? Yabancı ülkede olur problem yok.

Yabancı ülkede oluyor zaten bu söylediğiniz. Koç Üniversitesinin Anadolu Bursiyer programı var bir de ona bakın.
Yabancı ülkelerde de okul okul araştırmanız gerekiyor. Hepsi için ayrı ayrı. Bazıları SAT sınavını kabul ediyorlar.

Yabancı ülkede oluyor zaten bu söylediğiniz. Koç Üniversitesinin Anadolu Bursiyer programı var bir de ona bakın.
Yabancı ülkelerde de okul okul araştırmanız gerekiyor. Hepsi için ayrı ayrı. Bazıları SAT sınavını kabul ediyorlar.
Birçok yazıya baktım ama hepsi şu programı bu programı diye pazarlayan siteler, hiç üniversite bulamadım başvurularımız şu tarihe şu gereksinimleri karşılıyorsanız başvurun vs. gibisinden

Geri
Yukarı