Hangi Windows hizmetleri/uygulamaları kapatılmalı?

Acı Rakı

Decapat
Daha fazla  
RAM
4GB HI-LEVEL 1333MHz
SSD veya HDD modeli
Samsung HDD 465GB
Ekran kartı
AMD Radeon HD 5450 2Gb
Anakart
Anakartta Bearlake yazıyor.
İşlemci
Intel Core 2 1.86GHz
Görev yöneticisinde çok şey çalışıyor ve biraz tedirgin oldum, çalışan programlar aşağıda. Orada çalışan "şunu kapatabilirsin gereksiz" veya "şu zararlı onu kapatabilirsin" dediğiniz bir hizmet ya da program var mı? g1.pngg2.pngg3.pngg4.png

Son düzenleme:
Görev yöneticisinde çok şey çalışıyor ve biraz tedirgin oldum, çalışan programlar aşağıda. Orada çalışan "şunu kapatabilirsin gereksiz" veya "şu zararlı onu kapatabilirsin" dediğiniz bir hizmet ya da program var mı?
Resim? Göremiyorum ben. Belli ki eklemeyi unutmuşsunuz.

Görev yöneticisinde çok şey çalışıyor ve biraz tedirgin oldum, çalışan programlar aşağıda. Orada çalışan "şunu kapatabilirsin gereksiz" veya "şu zararlı onu kapatabilirsin" dediğiniz bir hizmet ya da program var mı?Eki Görüntüle 1388876Eki Görüntüle 1388877Eki Görüntüle 1388878Eki Görüntüle 1388879
1652629732239.png

1652629784245.png

Bu programlar ne? Başka da her şey yolunda gözüküyor. Benle aynı kullanıyorsunuz.
Dosya eklerine ekledim ama.

Resimler geldi mi?
Geldi.

Spesifik bir sorun olmadığı sürece kapatmaya gerek yok. Turkcel VIN kullandığım zamanlar teslim en iyileştirme internet çekiyordu onu kapatmıştım ancak daha sonra başka hatalar boy göstermeye başlamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı