Hangi Windows işletim sistemi daha az RAM tüketir?

@bruhskyzwars

Bence ReviOS 1709 U2.1 sürümünü deneyin, eğer CS:GO FaceIT oynuyorsanız 1709 R1B sürümünü kullanın, diğer sürümlerde FaceIT açılmıyor.

Neden başka bir kullanıcı tarafından modifiye edilmiş Windows ISO kurulumu öneriyorsunuz? Bu tarz forumlarda kullanıcıların bu tarz dosyaları nasıl kontrol ediceğini bilmediği halde, "performans" vaadiyle güvenliklerini sizce riske atmaya, bilgilerinin çalınmasına değer mi? Bu davranış sizce de yanlış değil mi?

Neden başka bir kullanıcı tarafından modifiye edilmiş Windows ISO kurulumu öneriyorsunuz? Bu tarz yerlerde kullanıcıları "performans" vaadiyle güvenliklerini sizce riske atmaya, bilgilerinin çalınmasına değer mi?

Çünkü 1007 kişi kullanıyor, bende çıktığından beri kullanıyorum, ve nasıl yaptıklarını öğrendim ayrıca öğrendiğim yöntem ile RenovOS diye bir düzenlenmiş Windows 8.1 de yaptım ama yayınlamadım.

1580583475281.png

Neden başka bir kullanıcı tarafından modifiye edilmiş Windows ISO kurulumu öneriyorsunuz? Bu tarz forumlarda kullanıcıların bu tarz dosyaları nasıl kontrol ediceğini bilmediği halde, "performans" vaadiyle güvenliklerini sizce riske atmaya, bilgilerinin çalınmasına değer mi? Bu davranış sizce de yanlış değil mi?
Oh, be benim gibi düşünen birisi, kimseye güven olmaz, kullanmayın modifiyeli saçma Windows sürümlerini ReviOS falan hikaye.

Çünkü 1007 kişi kullanıyor, bende çıktığından beri kullanıyorum, ve nasıl yaptıklarını öğrendim ayrıca öğrendiğim yöntem ile RenovOS diye bir düzenlenmiş Windows 8.1 de yaptım ama yayınlamadım.

Eki Görüntüle 495488

İnsanların zamanında Windows XP Black Edition, Windows 10 Lite, Windows 7 Lite Ultimate ve benzeri modifiyesi yapılmış Windows kurulumları yüzünden maaduriyetlerine tanık olduktan sonra ve durumlarını gördüğümden dolayı bu tarz şeylere tamamen karşıyım. Ne kadar insan kullanıyor olursa olsun bir tehlike unsuru olduğunu değiştirmiyor.

İnsanların zamanında Windows XP Black Edition, Windows 10 Lite, Windows 7 Lite Ultimate ve benzeri modifiyesi yapılmış Windows kurulumları yüzünden maaduriyetlerine tanık olduktan sonra ve durumlarını gördüğümden dolayı bu tarz şeylere tamamen karşıyım. Ne kadar insan kullanıyor olursa olsun bir tehlike unsuru olduğunu değiştirmiyor.
Bende en son 2017'de Windows 10 Ultimate adlı bi' işletim sistemini kullanıp bilgisayarımdaki tüm verilerimin çalınmasından sonra kimseye güvenmez oldum, ReviOS ne ya ? :D

Birazdan Windows 8.1 Single Language kuracağım.
Windows 7'de kullanabilirsin.
Desteği bitti ya, çok geride kaldı, hadi 8'de kullanırım da, 7 çok eski be...
3 seçeneğin bulunmakta.
Windows 8.1 Embedded Industry Pro with Update 3
Windows 10 1607 LTSB
Windows 10 1809 LTSC
Bunların ne özelliği var?
hangisini kullanırsam sistem daha az ram salar bana ?
işletim sisteminin gereksiz servislerini kapatabilir ve grafik efektlerini kapatabilirseniz önemli ölçüde Ram kullanımı düşecektir.
Bunu bende biliyorum, bildiğin bi' video veya önerebileceğin bi' ayar varsa yazabilir misin? Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı