Hangi Windows sürümü kullanılmalı?

Arkadaşlar herkese merhaba, yaklaşık 1-2 ay sonra alacağım sistem için hangi Windows sürümü daha optimize çalışır diye bir sorguya girdim ve forumdaki bilir kişilerinde görüşünü almaya karar verdim. Sizce hangi işletim sistemini kullanmalıyım?

Sisteminiz destekliyorsa 11 kurmanızı öneriyorum.

Arkadaşlar herkese merhaba, yaklaşık 1-2 ay sonra alacağım sistem için hangi Windows sürümü daha optimize çalışır diye bir sorguya girdim ve forumdaki bilir kişilerinde görüşünü almaya karar verdim. Sizce hangi işletim sistemini kullanmalıyım?
Windows 10 Home 64bit. PC Sisteminiz Güzel. W10 Home kurarsanız Kanat açıp ucar PC. Oyun icin mükemmel İşletim Sistemi.

Bende ilk defa duyuyorum normalde RTX3090 sürücüsü Windows 7'ye bile yükl.

Böyle bir şey olduğunu ilk defa duyuyorum bilgi verdiğin için teşekkürler.

Yine yanlış olmasın ama ben RTX 3050 ile bayağı uğraştım, Windows 7 güncel ISO ile çalıştı ama driver eski 474 sürümü son sürüm ile arasında çok fazla perfirmans farkı var, Windows 8.1'e hiç yüklenmedi, Windows LTSB'ye yüklenmedi.

Düşük sistemliye 7 orta ya da biraz altıysa 8.1 iyi gider.

Bu bilgisayar düşük sistemde bende bir şey bilmiyorum.

Pardon sistemse

Pardon sistemse

Pardon sistemse.

Windows 10 Home 64bit. PC Sisteminiz Güzel. W10 Home kurarsanız Kanat açıp ucar PC. Oyun icin mükemmel İşletim Sistemi.
Hortlatmak gibi olmasın ama home ile pro arasındaki fark nedir?

Sisteminiz destekliyorsa 11 kurmanızı öneriyorum.

Arkadaşlar sistemi başta belirttim Mac hariç bütün işletim sistemlerini çalıştırabilecek bir bilgisayar. Benim derdim ben oyun oynarken arkada çok kullanım olmasın. Herkese cevapları için teşekkürler.

Son düzenleme:
Hortlatmak gibi olmasın ama Home ile Pro arasındaki fark nedir?

Özetleyeyim hemen. Şimdi şöyle ki Home daha hafif bir sistem. Çünkü Pro da Home göre daha fazla (günlük kullanım ve oyun için gereksiz) hizmet bulunuyor. Fazla hizmetin olması sistemin ağır olması demek. Pro sürümü daha gelişmiş ve daha çok iş sektörlerinde kullanılıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı