Witcher oynanmalı mı?

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar.

Geçenlerde Witcher 3 indirdim 10-15 dakika oynadım ve çok sıkıldım. Oyunu sildim ama YouTube'da videolara bakıyorum o aksiyonu cezbediyor ve çok güzel duruyor ama ben nedense alışamadım. Oyun sonradan mı sarmaya başlıyor? Direkt Witcher 3 oynamak mantıklı mı? Yoksa 1 ve 2'yi de oynamalı mıyım?

2'yi oynaman yeterli bence ama istersen 3'ten de başlayabilirsin. Oyun sonradan açılıyor, ilk 2-3 saat sıkıcı gelebilir, bana öyle gelmişti ama ilk 2-3 saatten sonra öyle bir içine çekti ki oyun beni anlatamam. Hatta o kadar sevdim ki şu an oynadığım en iyi oyun diye bu oyundan bahsediyorum sürekli.

2'yi oynaman yeterli bence ama istersen 3'ten de başlayabilirsin. Oyun sonradan açılıyor, ilk 2-3 saat sıkıcı gelebilir, bana öyle gelmişti ama ilk 2-3 saatten sonra öyle bir içine çekti ki oyun beni anlatamam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çünkü hocam şu epikliğe baksanıza efso duruyor.

Witcher 1'in aksiyonu berbattır ama malum devam eden bir hikaye var. Hikayeyi en azından benim gibi izleyip ikinci ve üçüncü oyunu oynamanızı tavsiye ederim. Birazcık zaman isterler ama emin olun tatmin olursunuz. Tabii sizin ne aradığınıza bağlı. Witcher serisi aksiyonu çok tekrar eden yan görevleri çok detaylı olan ve ana senaryosu fena olmayan bir RPG oyun serisidir. Bunu bilerek girmeyi de unutmayın.

Witcher 1'in aksiyonu berbattır ama malum devam eden bir hikaye var. Hikayeyi en azından benim gibi izleyip ikinci ve üçüncü oyunu oynamanızı tavsiye ederim. Birazcık zaman isterler ama emin olun tatmin olursunuz. Tabii sizin ne aradığınıza bağlı. Witcher serisi aksiyonu çok tekrar eden yan görevlerli çok detaylı olan ve ana senaryosu fena olmayan bir RPG oyun serisidir. Bunu bilerek girmeyi de unutmayın.
Aslında Witcher yeni Ac oyunları gibi ve ben o tarz oyunları seviyorum o konuda sıkıntım yok.

Biraz komik olabilir dostlar ama bende indirimde oyun alma hastalığı var. Witcher 3'ü de aldım. Ama hayatımda singleplayer oynadığım hiç bir oyun olmadı desem yeridir. Nasıl oynuyoruz bu oyunu?
Hocam inanın ben de aynı durumdaydım, 16-17 yaşlarındayken online oyundan başka bir şey oynamıyordum ve millet bu oyunu övüp duruyordu, ne var bunda bu kadar diye girip baktım Türkçe yama çıktığı zamanlar, ilk 2-3 saat çok sıradan bir oyun gibi gelmişti ama nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde beni aniden içine çekti ve bırakamadım oyunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çünkü hocam şu epikliğe baksanıza efso duruyor.

Efsane oyundur kesin oyna.

Merhabalar.

Geçenlerde Witcher 3 indirdim 10-15 dakika oynadım ve çok sıkıldım. Oyunu sildim ama YouTube'da videolara bakıyorum o aksiyonu cezbediyor ve çok güzel duruyor ama ben nedense alışamadım. Oyun sonradan mı sarmaya başlıyor? Direkt Witcher 3 oynamak mantıklı mı? Yoksa 1 ve 2'yi de oynamalı mıyım?

Ben 1 ve 2'nin hikayesini YouTube'dan izledim 3'ü kendim oynadım. Grafikleri sevmiyorsan 1 ve 2'nin sen de öyle yap. Ben de ilk 7-8 saat çok sıkıldım çünkü hep aynı olay örgüsü dönüyordu, 8. saatten sonra çok zevk aldım. Oynamanı tavsiye ederim. Witcher 3 fanboylarının abarttığı kadar yok ama cidden çok güzel oyun. Görev için girmesen bile 3-4 saat at sürersin sadece sırf o manzara ve ses için.

Geri
Yukarı