Hangi Xbox konsolu alınmalı?

Emin Faruk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Radeon 7670M İntel HD Graphics 4000 8GB RAM İntel Core İ5-3230m 240 GB SSD
Merhaba. Genelde PS ile ilgilendiğim için Xbox ile ilgili çok bir bilgim yok. Xbox almaya karar verdim ama hangisini almalıyım karar veremedim.3.5k bütçem var. Series S düşünüyorum ama Xbox One X falan da varmış. Bütçeme göre en uzun ömürlü hangisi ve farklarından bahseder misiniz?

Yeni nesil olduğu için Series S alın derim. One X güçlü bile olsa eski nesil.

Merhaba. Genelde PS ile ilgilendiğim için Xbox ile ilgili çok bir bilgim yok. Xbox almaya karar verdim ama hangisini almalıyım karar veremedim.3.5k bütçem var. Series S düşünüyorum ama Xbox One X falan da varmış. Bütçeme göre en uzun ömürlü hangisi ve farklarından bahseder misiniz?

Series S'in 1440p 120 Hz desteği var, Xbox One X'den daha güncel ve daha güçlü bir konsol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Series S almak sizin için en mantıklı seçim olacaktır, Xbox One X 6TFLOP gücünde olsa bile Xbox One X'e çıkan her oyun 1.3 TFLOP gücünde olan Xbox One'da da oynanabilir olmak zorunda Series S'de ise böyle bir sıkıntı yok yeni nesile çıkan her oyun oynanabilir olacak, Ray Tracing ve 120 FPS gibi özellikler de kullanılabilir olacak ancak Xbox One X alırsanız Ray Tracing olmayacak sadece Xbox One için çıkan oyunları oynayabileceksiniz yeni nesile özel oyunlar Xbox One X'e gelmeyecek Xbox Series S daha mantıklı bir tercih gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı