Hangi yatırım hesabı açılmalı?

Ben ziraat kullanıyordum ama memnun kalmadım aynı şekil İş Bankası'da o yüzden devlet banklaarına garanti geliyormuş arzlar o yüzden 2 tane seçeneğim var borsa için ya VakıfBank'ya da Halkbank hangisini seçmeliyim peki
Hocam zaten cevabı verdim. VakıfBank. Ancak 2. ve 3. bir bankan olsun. Diyelim o gün VakıfBank'a giremedin bir problem çıktı başka banka ile alırsın. Tabii ki hepimizin 3-5 banka hesabı var ama olay hisse hesabında. Diğer hesaplardan hisse senedi hesabı açın.

Devlet bankasına hepsi geliyor ancak Ziraat önermem kimseye. Bu forumda hep Ziraat önermiştim ama işi bitti onun da. Artık yatırım hesabına para yatırmak isteyince 1000TL ve üstünü kabul ediyor. Yani ben halka arz'a gireceğim 500TL, benden 1000TL istiyor. Vakıfbank veya İş Bankasına bakın.
Halkbank açacağım ben de.

Halkbank açacağım ben de.
Hocam siz vakıfbanta kullandınız sanırım memnun değil misiniz halkbank'a geçme sebebiniz nedir bende bu iki banka arasında kaldımda

Hocam zaten cevabı verdim. VakıfBank. Ancak 2. ve 3. bir bankan olsun. Diyelim o gün VakıfBank'a giremedin bir problem çıktı başka banka ile alırsın. Tabii ki hepimizin 3-5 banka hesabı var ama olay hisse hesabında. Diğer hesaplardan hisse senedi hesabı açın.
Hocam burgan bank ve fibabanka hakkında görüşleriniz nelerdir bilginiz var mı borsa için genel olarak

Geri
Yukarı