Hangi yazılım alanını önerirsiniz?

Estetikci

Hectopat
Şu anda Python üzerinde ilgileniyorum. Siber güvenlik alanıyla uğraşıyordum ama üniversite sınavı yaklaştı ve kafam karıştı.
Siber güvenlik veya oyun alanını düşünüyordum ama geç kalmış gibi hissediyorum biraz.

Siz hangi yazılım alanını önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafanız karışık sıfırdan bir dile başlamak istiyorsanız ve Apple tarafına meraklıysanız mac edinebilme şansınız varsa swift öğrenebilirsiniz kolay ve eğlencelidir. Onun dışında sizin neyden ne kadar keyif alabileceğiniz önemli deneyin istediğiniz alanları ufak ufak araştırın bu alanlarda uzman kişilerin videolarını izleyin fikirlerini öğrenin size yakın olanı keşfedersiniz son olarak geç kalmak diye bir şey yok.

Şu anda Python üzerinde ilgileniyorum. Siber güvenlik alanıyla uğraşıyordum ama üniversite sınavı yaklaştı ve kafam karıştı.
Siber güvenlik veya oyun alanını düşünüyordum ama geç kalmış gibi hissediyorum biraz.

Siz hangi yazılım alanını önerirsiniz?

Öncelikle şunu söyleyeyim hiçbir şeyde kendini geç kalmış hissetme. Soruna gelirsek yapay zeka alanında şu anda bir yol ayrımına geldik, bu alan yazılıma çok fazla şey katacak ve apayrı bir rota çizecek. Eğer ilgin varsa bu alana yoğunlaşıp makine öğrenmesi veya yapay zeka testing alanına bakabilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı