Hangi yemek sitesi daha kullanışlı?

1615031455257.png

Getir'i önerince deneyeyim dedim. Marmara denizinde yaşamadığıma yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Bunu ben de yaşadım, kesinlikle bir daha kullanmam.
Bir saati geçtikten sonra Google’dan restoranın telefonunu buldum öyle ulaşabildim. Adam da diyor abi biz yaptık ama Trendyol kuryesi gelmedi ulaşamıyoruz da öyle kaldı valla dedi. Dedim yiyin bari hocam boşver zaten biz ümidi kestik:) Malum Trendyol kuryesi getirmesi gerekiyor ama Trendyol’a ulaşabilen yok:)

Bir saati geçtikten sonra Google’dan restoranın telefonunu buldum öyle ulaşabildim. Adam da diyor abi biz yaptık ama Trendyol kuryesi gelmedi ulaşamıyoruz da öyle kaldı valla dedi. Dedim yiyin bari hocam boşver zaten biz ümidi kestik:) Malum Trendyol kuryesi getirmesi gerekiyor ama Trendyol’a ulaşabilen yok:)
Ben restorana ulaşmaya çalışmadım da Trendyol canlı yardıma bağlandım. Yoğunluktan dolayı siparişiniz iptal edilmiştir dediler. niye arayıp haber vermediniz o zaman? 1 saattir yemek bekliyorum dedim, yaptıkları hatayı biliyorlar ya bi de size kupon tanımlayalım diyorlar. Kuponunuz da sizde kalsın dedim. İşin komik tarafı online ödeme yapmıştım ve 2-10 iş günü içinde iade yapıyorlar, ödemeyi anında alıyorlar ama iş iade etmeye gelince bekletiyorlar. Bir daha Trendyol'u kullanmam hele de Amazon varken. Yemek söyleyecek yer çok kendileri kaybeder. Biz böyle yaptıkça doğru düzgün iş yapmayı öğrenirler.
Ben direk mahalledeki lokantalardan sipariş ediyorum hem esnafa destek oluyor :D
İyi esnafa lafım yok ama bazı esnaflar işini düzgün yapmıyor ama aynı yerden internet üzerinden söyleyince düşük puan almamak için her şeyi düzgün yapıyorlar. O yüzden bizim esnafımızda ahlak sorunu var, iyi ki böyle siteler var da herkes işini düzgün yapmaya çalışıyor.

Geri
Yukarı