Hangi Z390 chipseti tercih etmeliyim?

Çağdaş Polat

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Elimde i7 8700K işlemci mevcut. Bu üç anakarttan birini tercih edeceğim. Fiyat farkları çok fazla değil. Baktığım kadarıyla özellik olarak birbirlerinden de çok farklı değiller gibi. Tecrübeleriniz ve engin bilgileriniz benim için şu an çok önemli. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Prime de de Tuf da da rog ta da aynı mosfeti kullanıyor. O sebeple giriş çıkışlara slotlara bak veya başka markalara yönel bütçen ne kadar?
Tomahawk indirimlerde 1100 TL'ye alınıyor. Veya Aorusun modellerine bakabilirsin.

z370 gaming plus önerir misiniz? Bir arkadaşımda mevcut ve satıyor. Alıp almama arasında kararsız kaldım. Forumda araştırdım biraz ama pek fazla tercih edilmemiş gibi. Fikriniz nedir?
Asus Prime de de Tuf da da rog ta da aynı mosfeti kullanıyor. O sebeple giriş çıkışlara slotlara bak veya başka markalara yönel bütçen ne kadar?
Tomahawk indirimlerde 1100 TL'ye alınıyor. Veya Aorusun modellerine bakabilirsin.

z370 gaming plus önerir misiniz? Bir arkadaşımda mevcut ve satıyor. Alıp almama arasında kararsız kaldım. Forumda araştırdım biraz ama pek fazla tercih edilmemiş gibi. Fikriniz nedir?

Hepsi burada üzerinden satın alırsam eğer tuf modelini 1093 TL. Yapı kredi kartını kaydedip satın alım yaparsam da 50 TL indirimli. Açıkçası hem görünüş hemde asus kalitesini bu kartta hissedebilirmişim gibi hissediyorum. Muhtemelen tuf modelini alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı