Hangi zamanları özlüyorsunuz ve neden?

2010-2013 arasını birçok açıdan özlüyorum.
Okulda daha olgun gösteren öğrenciler, beyaz gömlekli jöleli saçlı sakalsız erkeksi erkekler(şimdiki gibi birbirinin kopyası olan sakallılar yoktu),o dönemlerde çıkan harika yabancı şarkılar, dalgalı veya kahküllü saç modelleri(şimdiki pırasa gibi fönlü düz aşırı yoktu) vardı. Televizyon dizileri moderndi, keko kahraman gibi gösterilen çakmalar yerine modern tipli erkekler vardı. Sosyal medya da bu derece yaygın olmadığı için insanlar daha gizemliydi. Bolca sokakta harcadım çocukluğumu teknolojiden uzak ancak akşam ezanında girerdim eve. Daha çocuk sayılırdım o zamanlar aklı başında çok yaşayamasam da özlüyorum.

Ben Burak Oyunda'nın ekibiyle beraber her gün attığı GTA V Playlist videolarını çok özlüyorum. Eski MuratAbiGF'yi çok özlüyorum. Eskiden sadece yemek yemek ve ufak tefek çarpma işlemlerinden yapmaktan ibaret olan sorumluluklarımı özlüyorum. Keşke büyümek istemeseydim. Babam ne kadar haklıymış.

2007 ve 2013 arası çok keyifliydi. 2010 çok iyiydi. 2013 yılı son güzel yıldı ve ondan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı benim adıma.

2000-2005 yılları arası. O zamanlar 7-8 yaşındaydım. Yaşadığım şehir bu kadar kalabalık değildi. Eski evler, eski dükkanlar, esnafların kullandığı eski alet edevatlar. Camdaki yazılar el yazısıyla yazılmış, tabelasında floresan aydınlatmalar falan. Yani etrafın farklı bir havası vardı. Sanırım 90lı yılların etkisinden tam kurtulamamış bir çevreydi. Ama hoşuma giderdi. Sokaklarda bu kadar araba kalabalığı yoktu, rahat rahat oynardık sanki her yer bizimmiş gibi. Şimdi her yer ya apartman ya araba kirliliği. Aslında şu yaşlarda 90larda olsam var ya ne güzel olurdu. :)

2010-2012 zamanlarını özlüyorum, Doların ucuz olduğu, ekonominin güzel olduğu zamanlar.

Geri
Yukarı