Hangi Zowie fareyi almalıyım?

İki sensör farkını hiç denemedim Divina'yi 1.5 sene kullandım tıklamada tuşlarda herhangi bir sıkıntı olmuyor G402 vardi bende o mousedan önce sensör kullanım ona göre daha başarili G402 hızlı tepkimelerde bazen kafayi yiyordu aim aşağı kayıyordu bunun kullanımı daha kolay ona göre kararlı bir mouse tabii bütce varsa kablosuz G PRO da alabilirsin Logitech o daha iyi bence
G Pro da alırım fakat çok küçük mouse o yüzden sıkıntı olur glorius model o alabilirim fakat oda tipi hoşuma gitmedi delikli diye deliklere tilt oluyorum o hangi sensör kullanıyor bende fk2 3310 modeli bile varken yüksek sensle oynamama rağmen hiç saçmalamıyordu divina fk1 3360 sensör ile çok daha iyi olur ozaman aslında divinaları bu şekilde matlaştırılıyomuş videoya bak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G PRO da alırım fakat çok küçük mouse o yüzden sıkıntı olur glorius model o alabilirim fakat oda tipi hoşuma gitmedi delikli diye deliklere tilt oluyorum o hangi sensör kullanıyor bende FK2 3310 modeli bile varken yüksek sensle oynamama rağmen hiç saçmalamıyordu Divina FK1 3360 sensör ile çok daha iyi olur o zaman aslında Divina'ları bu şekilde matlaştırılıyormuş videoya bak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi yaparsan dışı şu anki kullandığn gibi olr diğerinde eline biraz daha yapışıyor yani elini tam oturtursan milim oynama olmaz elinin içnde matlarda olabilr mesela, Logitech de sensör Hero diye geçiyor çok detayını bilmiyorum ama küçük geliyorsa fk Divina'dan memnun kalırsın çok eline oturuyorsa kendn bu şekilde matlaştirip önceki mouse şekline getirebilirsin

Bu videodaki gibi yaparsan dışı şu anki kullandığn gibi olr diğerinde eline biraz daha yapışıyor yani elini tam oturtursan milim oynama olmaz elinin içnde matlarda olabilr mesela, Logitech de sensör Hero diye geçiyor çok detayını bilmiyorum ama küçük geliyorsa fk Divina'dan memnun kalırsın çok eline oturuyorsa kendn bu şekilde matlaştirip önceki mouse şekline getirebilirsin
Yani fk2 siyah mat olan elimde kayma problemi yoktu çok az yazın çok sıcaklarda terletiyodu oda problem yaratmıyodu fazla ama bi tık küçük geliyodu 1sene kullandım yani fk1 çok daha iyi olurdu elime ve o 3310 sensördü şimdi fk1 3360 sensör siyah mat alayım dedim trde 1 tane yok yoksa mavi divina almıcam yani
Ama sen mavi divinada siyah gibi memnun kalırsın kayma gibi problemler yaşamazsın siyahta oturuyosa ondada çok rahat oturur dedin onu alıcam bugün
Fazla terleme problemi yaşarsam videodaki gibi yaparım ama çizmemesi lazım mouseyi

Yani FK2 siyah mat olan elimde kayma problemi yoktu çok az yazın çok sıcaklarda terletiyordu oda problem yaratmıyordu fazla ama bir tık küçük geliyordu 1sene kullandım yani FK1 çok daha iyi olurdu elime ve o 3310 sensördü şimdi FK1 3360 sensör siyah mat alayım dedim TR'de 1 tane yok yoksa mavi Divina almayacağım yani
Ama sen mavi Divina'da siyah gibi memnun kalırsın kayma gibi problemler yaşamazsın siyahta oturuyorsa onda da çok rahat oturur dedin onu alacağım bugün
Fazla terleme problemi yaşarsam videodaki gibi yaparım ama çizmemesi lazım fareyi

Aynen memnun kalırsın terletme olayı dediğim gibi çok mouse ile alakali değil zaten terleme problemi varsa elinde ne alırsan terler

Merhaba hangi zowie mouse seri ve modelini almalıyım sizce ec ve fk serisi güzel duruyor claw ve palm grip şeklinde tutuyorum elim orta boy

Merhaba hangi Zowie mouse seri ve modelini almalıyım sizce ec ve fk serisi güzel duruyor claw ve palm grip şeklinde tutuyorum elim orta boy.

Ec serisi iyi olacaktır ele tam oturması sebebiyle ama deneme şansınız varsa elinize alıp bir deneyip öyle alın ama ben ec kullanıyorum hala gayet başarılı beyaz renkleri var şu an bir de çok güzel duruyolar renk olarak da.

Geri
Yukarı