Hani NFS Oyunu Alınmalı?

Parzival

Kilopat
Yer
Krypton
Daha fazla  
Meslek
Köle
Arkadaşlar Need For Speed 2015'e baktım da 15 Euro diyor. Sizce almalı mıyım? Yada hangisini almalıyım? Yeni bir NFS oyunu çıkacak mı? Cevaplarsanız sevinirim.

NFS Most Wanted 2005'i tek geçerim.

Hocam inan bencede en iyisi 2005'teki. Ama güncel olsun ve online olsun istiyorum ha bu arada underground 2'de çok güzel ama çok fazla oynadım onu zamanında artık bir yere kadar. Dediğim gibi günce olması online olması tercihim. Ayrıca indirimde baktım 15 Euro yani 56 TL bence iyi bir rakam ama düşüneceğim. Teşekkürler.

Underground 2'ciler için gelsin o zaman;
Riders on the storm Riders on the storm
Into this house we're born Into this world we're thrown
Like a dog without a bone An actor out on loan
Riders on the storm

There's a killer on the road
His brain is squirmin' like a toad
Take a long holiday
Let your children play
If ya give this man a ride
Sweet family will die
Killer on the road
Devamını bilmiyorum, Spotify listemde kendisi. Her gece uyumadan bir kere dinliyorum. :D

Need For Speed (2017) Geliyor. Bu sene E3 2017'de görme ihtimaliniz var. Onun dışında sisteminiz iyiyse 2015 bakabilirsiniz

Need For Speed (2017) Geliyor. Bu sene E3 2017'de görme ihtimaliniz var. Onun dışında sisteminiz iyiyse 2015 bakabilirsiniz

Sistemim:
  • WİN 10 pro
  • İ3-2100 CPU 3:10 Ghz
  • 8 GB DDR3 Ram
  • MSI GTX 750 Tİ
Hangi ayarlarda oynarım NFS 2015'i? Birde 2017'yi bekleyeyim mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı