Hap Yutamamak

Enesxdd

Kilopat
Arkadaşlar kavak kadar bir hapım var tabiri caizse. Bunu yutana kadar bin eziyet çekiyorum. Bir kaşık yoğurdun içine koyuyorum öyle yutuyorum zar zor. Diğer türlü atıyorum hapı alıyorum suyu su gidiyor hap en arkalarda kalıyor. Verdiği acımsı tat bana kusma gibi bir his veriyor. Var mıdır bunun kolay bir yolu?

Arkadaşlar kavak kadar bir hapım var tabiri caizse. Bunu yutana kadar bin eziyet çekiyorum. Bir kaşık yoğurdun içine koyuyorum öyle yutuyorum zar zor. Diğer türlü atıyorum hapı alıyorum suyu su gidiyor hap en arkalarda kalıyor. Verdiği acımsı tat bana kusma gibi bir his veriyor. Var mıdır bunun kolay bir yolu?
Bu işin kesin yolu şudur;
dil.jpg

Hızlıca Photoshop'ta yaptım temsili ilk biraz su iç ''biraz'' yarım yudum gibi, ardından dilinin arkasına hapı yerleştir. Dilinin sonuna değil, o zaman kusarsın :) Sonra suyu yavaşça iç. Üstteki arkadaşlar kır, erit vs. demişler sakın yapma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı