Hap yutamıyorum

mehmetrt

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 14 yaşındayım ben bir türlü hap yutamıyorum babamlar diline koy suyla beraber gider diyor ama su içmeme rağmen gitmiyor. Ayrıca hiç hap kullanmadım ayrıca korkuyorum da hani soluk boruma falan kaçar diye. YouTube'dan videoda izledim onları yapmaya çalışacağım ve bir sorum daha var antibiyotiği ezip kullansak olur mu ya da kırıp?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar 14 yaşındayım ben bir türlü hap yutamıyorum babamlar diline koy suyla beraber gider diyor ama su içmeme rağmen gitmiyor. Ayrıca hiç hap kullanmadım ayrıca korkuyorum da hani soluk boruma falan kaçar diye. YouTube'dan videoda izledim onları yapmaya çalışacağım ve bir sorum daha var antibiyotiği ezip kullansak olur mu ya da kırıp?
hiçbir ilaç ezip kullanılmaz, yutmaya alışın.

Ben 13 yaşımda büyük haplar yutabiliyorum, öğrenmen gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boğulmazsın merak etme. Yavaş yavaş alışıyorsun, ben eskiden hapı elimle mümkün olduğunca boğazıma yakın koyup üstüne su çekerdim işe yarıyordu. Zamanla kolay içebilmeye başlarsın zaten.

Dostum 10 saniyelik iş öncelikle psikolojik olarak yutabileceğini anlaman ve inanman gerekiyor. Ağzına hapı at ve su bardağına tekleyebileceğin kadar su koy. Suyun tamamını iç ama yutma hepsini içmeden. Hap o suyun içinde o sırada ortalarda takılıyor olur. Sonra suyu yut. Rahatlıkla gider hiç merak etme.

Geri
Yukarı