Elektronik HAQQUS-GGWP sistem 9000TL

Kasayı Rampage yaparsanız PSU'su eskisine göre daha iyi olur.

Bu sistemi alınır mı? Hocam şu an bütçem yetiyor en son İtopya 1660 Ti ve Vatan Bilgisayar'ın çıkardığı sistemler sonrası bir tık pahalı geliyor. Almalı mıyım alırsam da neleri seçeyim söyler misiniz?

Bu sistemi alınır mı? Hocam şu an bütçem yetiyor en son İtopya 1660 Ti ve Vatan Bilgisayar'ın çıkardığı sistemler sonrası bir tık pahalı geliyor. Almalı mıyım alırsam da neleri seçeyim söyler misiniz?
1660 ti bunun yanında çöp hem rtx teknolojiside yok keşke sistem almasaydım da bunu alsaydım diyorum ben kaçırmayın kesinlikle

normalde 6600 ü i3 12100f ile 14k ya koyarlar

Hocam peki RAM'ler olarak hangisini tercih etmeliyiz?

Şu an elimde bir tost makinesi bilgisayarım var ve masaüstü kasası yani büyük oyuncu kasası ama içindekinler kötü acaba kasa almayıp kasasız alabiliyosak bunu 12 ay taksitle almak ne kadar mantıklıdır acaba hocam? (kasanın fotoğraflarını atabilirim)

Son düzenleme:
Uzun süre idare eder mi bu sistem. Uzun süre değişim olması için hangi değişiklikleri yapmak gerekir? Daha ucuza iyi bir sistem gelir mi?

Uzun süre idare eder mi bu sistem. Uzun süre değişim olması için hangi değişiklikleri yapmak gerekir? Daha ucuza iyi bir sistem gelir mi?
ilerde yükseltme yapmak için 650 w psu yeter ama bence yapmaya gerek yok rtx 3060 rakibi ekran kartı 10. nesil i5 sizi baya götürür

daha ucuzu dolar düşmeden gelmez bence

Yeni konular

Geri
Yukarı