Haqqus kanalının insanları kandırması

ALbedo xd

Femtopat
Daha fazla  
Çoğunuz tanıyorsunuz zaten bu kanalı. Izoly markasının reklamını yapıp PUBG FPS testinde İşleme ölçeğini 100 olması gerekirken 70'e düşürüp test yapmış.
Bunu gözle fark etmek çok zor. Sonra ayarları yüksekte gösteriyor anlamayan insanlar kanıp alıyor. Sadece bu kanal değil topladığı sistem test videolarında PUBG testini böyle yapan bir sürü kanal var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• wqeqwewqe.png
    wqeqwewqe.png
    480,1 KB · Görüntüleme: 252
  • Adsız.png
    Adsız.png
    15,4 KB · Görüntüleme: 249
Bir keresinde de bir videosunda CS:GO oynamak yerine oyunun videosunu açıp fareyi ona göre hareket ettiriyordu. Sonra videonun o kısmını kesti.

Ben bunu atmıştım hatta alttaki yorumlarda İzoly harika bir marka diyenler vardı. Buraya yorumları atmıştım büyük ihtimal çalışanları. :D

Bir keresinde de bir videosunda CS:GO oynamak yerine oyunun videosunu açıp fareyi ona göre hareket ettiriyordu. Sonra videonun o kısmını kesti.

Haklısınız. Bende o konuyu önceden görmüştüm. Ama sanırım o videodaki o sahneyi kırpmış videoyu izledim bulamadım.

Evet hatırlıyorum. İnsanları aptal zannediyorlar.

Geri
Yukarı