Haqqus Kanalının Yaptığı Saçmalık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eminim daha önce bu kanala denk gelmişsinizdir. Kendisi Vatan'da çalışan bir YouTuber abimiz. Son attığı sistem toplama videosuna bir bakayım dedim, oyun oynuyormuş gibi yapıyor. :D

Eki Görüntüle 703268
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vatan ve çalışanlarına hiçbir zaman ısınamadım.
Adam baya üşenmiş.
Ben bu kadar üşengeç değilim.
Zaten Vatan'a hiç yolum bile düşmedi çünkü her şey kazık.

Eminim daha önce bu kanala denk gelmişsinizdir. Kendisi Vatan'da çalışan bir YouTuber abimiz. Son attığı sistem toplama videosuna bir bakayım dedim, oyun oynuyormuş gibi yapıyor. :D.

Eki Görüntüle 703268
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ya yemin ederim, bunu ilk ben görmüş olabilirim. Hatta kendisine yorum olarak yazdım.

Bu adam beni delirtecek bir gün aynı sistemini topluyorum aradaki 5 bin TL nerede diyorum. Adam sistemi altından topluyor galiba. Aşırı saçma pahalı sistemleri.

Çünkü parçalar Vatan'dan.

O kasa neresinden hava alacak? 3 tane fan var ama ön tamamen kapalı? :D

Videoda 4:09'da GTA 5 oynarken araba dönüyor falan ama eller sabit oradan da anlaşılır.
Zaten 2 kasa yan yana, birini görüntü olsun diye açmış, diğer bilgisayarda da kayıt yapmış, hiç uğraşmadan, oyuna bile girmeden, aç videoyu oynuyor havası ver devam et yapmış. Prodüksiyon süresini ciddi anlamda kısaltır :)

videoya bakmanız yeterli 1050 Ti :) Ryzen 3 2200G :) bütçe 4800 TL bir kardeşimizi daha çöp bir sistem aldırmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı