Harçlığımı nasıl çıkarabilirim?

Dross1x

Femtopat
İnternet üzerinden para kazanarak nasıl kar edecek şeyler yapabilirim? Bir abiyle iddia falan oynadık ama kar edemedik. Yasa dışı sitelere girdik uçak falan uçurduk kar ettik ama tehlikeli, devam edemeyiz. Ne yapabilirim bu durumda? Şu an Steam kart satma ile ugrasmaya başladım baska ne yapabilirim?

Steam kart satmayla 100- 200 kazanirsin bunu kazanacagina hiç kazanma daha iyi. Aviator kazandirmaz (surekli). Birileri sana internetten sunu yap bunu yap deyip hiç kazanamassin zaten. Kendi isini kendin kuracaksin. Kazaninca isi birakmayacaksin. 1 haftalik bir is yaptim ve 10k kazandim ama 3 gunde mal gibi yedim. Simdi istemedigim iste calisiyorum ve haftada kazandigimi ayda alacak olmam cok kotu.

İnternet üzerinden para kazanarak nasıl kar edecek şeyler yapabilirim? Bir abiyle iddia falan oynadık ama kar edemedik. Yasa dışı sitelere girdik uçak falan uçurduk kar ettik ama tehlikeli, devam edemeyiz. Ne yapabilirim bu durumda? Şu an Steam kart satma ile ugrasmaya başladım baska ne yapabilirim?
Roket oyunundan mı bahsediyorsun acaba ?

Roket oyunundan mı bahsediyorsun acaba ?
1671123720997.jpeg

Tam olarak bu oyundan bahsediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı