Harçlık çıkarmak için mining yapılır mı?

Binance hesabım var zaten . Zamanında yapacaktım ama vazgeçtim. Başka ne yapmam lazım?
Parayı çekebilmek için binance hesabı ile papara hesabı aynı kişi adına olması gerekiyor ve bildiğim kadarıyla 18 yaş altı papara hesap açamıyor, para çekemiyorsunuz. Başka bankalar için durum nedir araştır.
Onu gördüm ve indirdim ama hala miner'ı kapatmadığımdan güncellemedim. Teşekkür ederim hocam, bu akşam güncelleyeyim bari.
Bir şey değil hocam.
Ben de dün elektrik gidip gelmişti fırsat bu fırsat deyip güncelledim.

Beklemen hata bilgisayarın ömrü falan kısılmaz eğer uygun sıcaklıkta çalışırsa hiçbir sıkıntı olmaz. mining yapılan ekran kartı sadece bir süre sonra fanları eskiyebilir oda 4-5 yıl gibi uzun süreler.

Ömür kısaltır demek bana göre yarı doğru yarı yanlış bir şey çünkü doğru undervolt ayarlarıyla ömründen hem az gider + kazım güçün aynı kalır + çekilen watt yani elektrik faturan daha az gelebilir.

Parayı çekebilmek için binance hesabı ile papara hesabı aynı kişi adına olması gerekiyor ve bildiğim kadarıyla 18 yaş altı papara hesap açamıyor, para çekemiyorsunuz. Başka bankalar için durum nedir araştır.

Bir şey değil hocam.
Ben de dün elektrik gidip gelmişti fırsat bu fırsat deyip güncelledim.
Papara 18 yaş altı açılabiliyor hatta çekiledebiliyor.
Geçmişe yönelik vergi gelirse ne olacak?
Merkeziyetsizlikden dolayı gelemez.
Kendi adına Binance de hesap açamazsın, kazım yapman için 18 yaşından büyük biri adına hesap açman gerekiyor.
Açılabiliyor ve kazım da yapılabiliyor. Al-sat işlemleri için kimlik onayı gerekiyor ve 18 üstü olması lazım. Onun için de yine Binance pool kullanarak coinin kendi programına parasını yükleyebilir örn: Raven Core.

Geri
Yukarı