Hard disk nasıl kurtarılır?

emin.0016

Hectopat
Daha fazla  
İçindeki veriler hiç önemli değil Windows kurmayacağım sanırım içinde bad sectör var o bölümü nasıl bulup ayırabilirim? Hard diski nasıl düzeltebilirim? Sonucunda kurtabileceksem her türlü işleme ve süreye açığım.
Quick scan olduğu için durdurup tam tarama açtım fakat yarım saattir 1 tık ilerlemedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (154).png
    Ekran Görüntüsü (154).png
    269,1 KB · Görüntüleme: 203
  • Ekran Görüntüsü (155).png
    Ekran Görüntüsü (155).png
    244,8 KB · Görüntüleme: 194
  • Ekran Görüntüsü (156).png
    Ekran Görüntüsü (156).png
    169,7 KB · Görüntüleme: 190
Çok şanssız olduğum her konuda ortaya çıkıyor buna şaşırmadım, başka flash bellek ile ayarladım fakat 10 dakikadır açık çok yavaş ilerleme yapıyor eski hali yani Windows içinde yaptığım işlemde çok kat kat daha hızlıydı bakalım ne kadar sürecek.
Daha hızlı olmasının mantıklı bir açıklaması yok. Windows üzerinde kullandığınız lisanssız idi. 50Mb/s hız sınırı var. Hiren's Boot üzerindekinde hız limiti yok. Windows üzerinde yaparken HDD'i aynı anda Windows hizmetleri ve programları da kullanıyordu. Hiren's Boot üzerinde ise HDD'i kullanan bir hizmet ya da program yok.

Daha hızlı olmasının mantıklı bir açıklaması yok. Windows üzerinde kullandığınız lisanssız idi. 50Mb/s hız sınırı var. Hiren's Boot üzerindekinde hız limiti yok. Windows üzerinde yaparken HDD'i aynı anda Windows hizmetleri ve programları da kullanıyordu. Hiren's Boot üzerinde ise HDD'i kullanan bir hizmet ya da program yok.

%0 hala 483,712 yavaş yavaş gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı