Hard disk USB çeviricisi bozuk

DirectX9

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar hard diskimi dönüştürücüyle kullanıyorum ama hiçbir cihazda görüntülenmiyor, birçok hard diskle hatta PS3 hard diskiyle bile denedim hala hard disk görünmüyor. Bunun çözümü ne?

Farklı bir kablo veya kutu ile deneyebilirsiniz.

Dönüştürücünüz bozulmuş. Başka bir tane dönüştürücü alıp deneyebilirsiniz.

Tamam işte bozulmuş ama yenisini alacak param yok nasıl tamir edebilirim.

Onun için param yok.

Hard disk bozuk değil.
Zaten disk bozuk demedim. Farklı bir kablo veya kutu dedim. Tamir olayı hakkında fikrim yok.

Üzgünüm fakat teknik bilgi ve alet olmadan tamir etmeniz çok zor.

Haklısınız, ilkel yöntemlerle tamir etmeye çalışacağım. Olmazsada olmasın artık, daha kaliteli almaya özen göstereceğim bir dahakine.
Çoğu şeyi ilkel yöntemlerle tamir edebilmiştim zamanında. Şimdi dönüştürücünün anakartını kolonyayla silmeye gidiyorum :D sonucu söylerim. Edit: Bir cacık olmadı.

Son düzenleme:
Tamam işte bozulmuş ama yenisini alacak param yok nasıl tamir edebilirim.

Onun için param yok.

Hard disk bozuk değil.

Tamiri konusunda eğer teknik bilginiz yok ise biraz zor. Hangi parçadan dolayı arıza verdiğini bulmanız ve o parçayı aynı değerde parça ile değiştirmeniz falan gerekli.

Eğer ilkel yöntemlerle deneyecekseniz lehimlerini fön makinesi ya da hava tabancası ile biraz ısıtıp çalışıp çalışmadığına bir bakabilirsiniz.

Tamiri konusunda eğer teknik bilginiz yok ise biraz zor. Hangi parçadan dolayı arıza verdiğini bulmanız ve o parçayı aynı değerde parça ile değiştirmeniz falan gerekli.

Eğer ilkel yöntemlerle deneyecekseniz lehimlerini fön makinesi ya da hava tabancası ile biraz ısıtıp çalışıp çalışmadığına bir bakabilirsiniz.

Denerim.

Geri
Yukarı