Hard diskte bütün her şey silindi

baranngungor

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bilgisayarımda 1 TB SSD ve 2 TB HDD var HDD'de bütün dosyalarımı depoluyordum. Bugün bir uyarı çıktı $recycle.bin silinsin mi tarzında. Çıkan uyarıda Evet'e bastım sonrasında tekrardan çıktı. rd /s /q D:\ $recycle.bin şu kodu komut satırında çalıştırmam gerektiğine dair sonuçlar buldum internette bunu çalıştırdıktan sonra ise bu sonuçları yazdı.

D:\$RECYCLE.BIN\S-1-5-21-1985250398-4128448247-1269262037-1001 - Erişim engellendi. D:\Steam\steamapps\common\Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Dizin boş değil. D:\System Volume Information - Erişim engellendi. D:\İndirilenler\Program Setup - Dizin boş değil. Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.

Hard diskimde hatıra fotoğraflarım çeşitli dosyalarım vardı ancak şu an hiçbirini göremiyorum hard diskim boş görünüyor. Bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam herhalde bir virüs hard diskinize erişmiş silelim mi demiş evet demişsiniz çözüm olarak virüs ise onu bulabilirsiniz ve onu MAM veya Kaspersky'den tam tarama yaparak karantinaya alabilirsiniz (yardımcı olabilidiysem ne mutlu)

Hocam bir virüs olduğunu düşünmüyorum çünkü çıkan uyarı D sürücüsündeki geri dönüşüm kutusu bozuk silmek istiyor musunuz şeklinde bir metinle çıkmıştı. Araştırmalarım sonrasında ulaştım bu kodu çalıştırmam gerektiğine. Şu an Recuva adlı programı indirdim HDD üzerinde tarama yapıyor.

Bilgisayarımı açıp ekran fotoğrafı atar mısın?

EaseUS diye bir program buldum silinen dosyalarımı buldu şu anda SSD'ye kurtarma işlemi yapıyor bu işlem bittikten sonra hard diske bir sağlık taraması yapıp disk yöneticisinden tamamen sildikten sonra sağlıklı olması ve sorun çıkmaması durumunda yeni birim oluşturarak SSD'ye kurtarılan dosyalarımı tekrardan hard diske depolamayı düşünüyorum.

EaseUS diye bir program buldum silinen dosyalarımı buldu şu anda SSD'ye kurtarma işlemi yapıyor bu işlem bittikten sonra hard diske bir sağlık taraması yapıp disk yöneticisinden tamamen sildikten sonra sağlıklı olması ve sorun çıkmaması durumunda yeni birim oluşturarak SSD'ye kurtarılan dosyalarımı tekrardan hard diske depolamayı düşünüyorum.
Senin adına sevindim dostum umarım kısa zamanda halledersin.
Hatıralar kaybedilemeyecek kadar değerli.

Bu durumda disk kontrolcüsünde de sorun olabilir, o diski kullanmaya devam ederek işinizi riske atmamanızı öneririm.

Geri
Yukarı