Hard diskteki resimler PC'de açılmıyor TV'ye takınca açılıyor

Salih1020

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim harici hard diskim iyi bir şekilde çalışıyordu sonra aniden bir gün PC'ye taktığımda bilgisayar kafayı yemeye başladı diski açmaya çalışınca açılmamaya başladı. İçindeki resimleri ve videoları göremiyordum. Sonra televizyona taktım orada gözüküyor içindeki resimler ve videolar. Formatımı değişti ne oldu anlamadım. Bir bilen varsa cevap verebilir mi?

Büyük olasılık PC kaynaklı. O diski başka PC açıyorsa kesin PC kaynaklı. Aynı şekilde benim harici disk aynı sıkıntıları veriyordu ama PC kaynaklı çıktı. Disk yönetiminden takılı iken bir resim alabilir miyiz?

Anladım. Bir resim alsak disk yönetiminden. Ayrıca sağlık testi için programlar onu görebiliyor mu?

Böyle gözüküyor tıklayınca dönme ikonu dönüp duruyor açılmıyor. Hard diski PC'ye taktığım gibi PC yavaşlamaya başlıyor sanki ''bu bilgisayara'' basınca açılması normalden uzun sürüyor. Hard disk sentinental var sağlığa bakma uygulaması. bu hard diski takınca o da açılmıyor gözükmüyor. Hard diski açmaya çalışınca açılmıyor tam açmaya bastıktan sonra hard diski sökersem içi birkaç saniye gözüküyor sonra zaten cıkarttığım için kayboluyor. Çok garip gerçekten

Tek bildiğim içindeki dosyaların aynen durduğu ama PC'lerde gözükmüyor TV de gözüküyor

Böyle gözüküyor tıklayınca dönme ikonu dönüp duruyor açılmıyor. Hard diski PC'ye taktığım gibi PC yavaşlamaya başlıyor sanki "bu bilgisayara" basınca açılması normalden uzun sürüyor. Hard disk sentinental var sağlığa bakma uygulaması. Bu hard diski takınca o da açılmıyor gözükmüyor. Hard diski açmaya çalışınca açılmıyor tam açmaya bastıktan sonra hard diski sökersem içi birkaç saniye gözüküyor sonra zaten cıkarttığım için kayboluyor. Çok garip gerçekten

Tek bildiğim içindeki dosyaların aynen durduğu ama PC'lerde gözükmüyor TV de gözüküyor

Bilgisayarcıyada emanet etmeye korkuyorum vallahi içinde bayağı yıllık resim var

Dosya Ekleri

• Bu bilgisayar 15.11.2023 22_28_49.png
    Bu bilgisayar 15.11.2023 22_28_49.png
    60,1 KB · Görüntüleme: 14
Disk yönetimi bu şekilde boş mu? Çalıştıra şu komutu yapıştırıp çıkan hizmetler penceresinde ''tak ve kullanı'' bulun. Otomatik mi ona bakın, değilse otomatik yapın.

services.msc

Geri
Yukarı