Hard diskteki resimler PC'de açılmıyor TV'ye takınca açılıyor

Salih1020

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim harici hard diskim iyi bir şekilde çalışıyordu sonra aniden bir gün PC'ye taktığımda bilgisayar kafayı yemeye başladı diski açmaya çalışınca açılmamaya başladı. İçindeki resimleri ve videoları göremiyordum. Sonra televizyona taktım orada gözüküyor içindeki resimler ve videolar. Formatımı değişti ne oldu anlamadım. Bir bilen varsa cevap verebilir mi?

Disk yönetimi bu şekilde boş mu? Çalıştıra şu komutu yapıştırıp çıkan hizmetler penceresinde "tak ve kullanı" bulun. Otomatik mi ona bakın, değilse otomatik yapın.

services.msc

Yok olmuyor yine aynı

Disk yönetimi bu şekilde boş mu? Çalıştıra şu komutu yapıştırıp çıkan hizmetler penceresinde ''tak ve kullanı'' bulun. Otomatik mi ona bakın, değilse otomatik yapın.

services.msc
olmuyor yine aynı

Diskte bir sıkıntı var ama neyle alakalı bilmiyorum. Büyük olasılık ya kablo kaynaklı veya kartında elektrikle alakalı sıkıntı var.

Son önerebileceğim ise bir kurtarma yazılımı ile içindekileri kurtarmaya çalışmak ve Windows format ekranında yapılabilirse biçimlendirmek.

Şu programla kurtarmaya çalışın.

Diskte bir sıkıntı var ama neyle alakalı bilmiyorum. Büyük olasılık ya kablo kaynaklı veya kartında elektrikle alakalı sıkıntı var.

Son önerebileceğim ise bir kurtarma yazılımı ile içindekileri kurtarmaya çalışmak ve Windows format ekranında yapılabilirse biçimlendirmek.

içinde çok fazla veri var 200 gb çok uzun sürer değilmi kurtarması

tv de gözüküp pc de gözükmesinin nedenini anlayamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı