Hard Diskten Veri Kurtarmak

tufanatasoy

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba.
Arkadaşım verileri kesip atmış USB'ye. Farklı PC'de denediğimde de klasör izni vs. vardı.
Yani anlayacağınız üzere verileri kaybettim. Kurtarma yolu var mıdır? Üzerinden 2 yıl geçti yaklaşık. Ayrıca fotoğrafları aradık bulamadık kes diyince silindi mi nolduysa... Çok anlamıyorum bu işlerden.
Cevaplarınızı bekliyorum:(

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzerinden iki yıl geçti ise çok şansınız yok açıkçası. Eski verilerin üstüne bir şey yazılmamış olması lazım bu gibi durumlarda. Yine de şansınızı deneyin.

Yazılımları veri kurtaracağınız diske kurmayın!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Üzerinden iki yıl geçti ise çok şansınız yok açıkçası. Eski verilerin üstüne bir şey yazılmamış olması lazım bu gibi durumlarda. Yine de şansınızı deneyin.

Yazılımları veri kurtaracağınız diske kurmayın!

[/QU
öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
illa ki yerel disktte felan mı olması lazım dosyaların? arkadaşım kes demiş daha sonra geri dönüşümden felan sildi herhalde:/
birde bu tür programlar ücretsiz işe yarar mıdır peki?:)
Eski verilerin üzerine bir şey yazılmadıysa kurtarmak belirli bir düzeye kadar mümkün ama bunu siz yapamazsınız. Profesyonel destek almanız gerekir. Veri Kurtarma Hizmetleri - PİTS Veri Kurtarma Merkezi Türkiye
videolar izleyerek şansımı denesem?:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı