Hard reset atıldıktan sonra Gmail adresinde nasıl oturum açılır?

Hocam,

"Başka bir yöntem dene" yazıyor altta oradan SMS alın. :)
Telefon yurt dışı eski Telefon olarak kayıtlı onu kullanmıyorum artık ama kurtarma e postası şuan aktif olarak kullandığım e posta ona kod gönder diyorum geliyor giriyorum siz olduğunuza emin olamadık diyor hocam. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Telefon yurt dışı eski Telefon olarak kayıtlı onu kullanmıyorum artık ama kurtarma e postası şuan aktif olarak kullandığım e posta ona kod gönder diyorum geliyor giriyorum siz olduğunuza emin olamadık diyor hocam. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Hocam bu durum oturumdan çıkış yapmadan format atınca oluyor. Şuan eski oturum açık halde tekrar giriş yapmaya çalışıyorsunuz ve güvenlik olarak önlem alıyor sistem.

Kablosuz ağ, 4.5G gibi farklı bağlantı tiplerindeyken de deneyebilirsiniz.

İnşallah düzelir hocam. 👐🏼

2,3 gün hiç denemeden sonra tekrardan giriş yapayım bakalım. İnşallah olur çocukların google fotoğraflar kısmında bebeklikten buyana özenle sakladığım fotoları mevcut ondan dolayı dün geceden beri uğraşıyorum Hocam. Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim 3 gün sonra tekrar deneyeceğim yazacağım buraya. Evet evet kesinlikle öyle Hocam cihaz eslesmesini istiyor. Ne kadar tuhaf şifresini biliyorum adresini biliyorum herseyi giriyorum sadece telefondan doğrulama istiyor acayip ya. Çok teşekkür ederim 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı