Harddisk ile GTA V deneyimi

İşletim sistemi
Windows 10

CancurFear

Hectopat
Daha fazla  
İyi geceler dostlar harddisklerde pek bilgim yok fakat SSD'imde yer olmadığı için HDD'ye GTA 5'i yükledim oyunda olmadık yerlerde drop yiyorum harita geç yükleniyor vb. durumlarla karşılaşıyorum ne yapabilirim?
SSD: Samsung 750 EVO 250 GB.
HDD: Seagate 2 TB 7200 RPM 256 MB.

Diğer sistem özellikleri neler?

i5 3340 / ASUS ROG STRIX 1050 Ti / ASUS H61M-K mATX anakart / 12 GB DDR3 1333 MHz RAM / Samsung 750 EVO 250 GB SSD / Seagate Barracuda 2TB 7200 RPM 256 MB
Çok değişik bir sistem evet :/

Oyunlarımın hepsi HDD'de kurulu. Hiç takılma yaşamıyorum. Başka bir parçada sorun olabilir.

Yani benim de öyle fakat sadece GTA 5 de böyle bir sorunum var.

Toshiba MQ01ABD100 ile tamamen sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum, sizin oyunda bir problem olabilir.

Son zamanlarda ben de dahil olmak üzere Seagate'in 2 TB HDD'lerinde bad sector sorunu yaşayanları görüyorum. HD Tune ile tarama yapabilirsin.

HDD ile alakalı olma ihtimali çok düşük. Sistemin diğer özelliklerini paylaşabilirsin. Bende CS GO'da oluyor bu durum Amd ekran kartlarında birkaç kere girince düzeliyor. Birkaç kere girip çık istersen düzelebilir. Bendeki de 5900RPM olsa gerek.

Laptop i5 NVIDIA 740M ile SSD de yok ama dediğin gibi olmuyor. Senin görüntü kaliten ile bir değildir ama yine de o sistemle drop girmesi yanlış. Sistem sürücün çok dolmuş olabilir bu da sistem ön bellek limitini düşürmüştür belki.
Bir de abuk subuk yerlerden özellikle GTA hilesi indirdiysen miner falan yemişsin belki de.

Geri
Yukarı