Harddisk ile GTA V deneyimi

İşletim sistemi
Windows 10
İyi geceler dostlar harddisklerde pek bilgim yok fakat SSD'imde yer olmadığı için HDD'ye GTA 5'i yükledim oyunda olmadık yerlerde drop yiyorum harita geç yükleniyor vb. durumlarla karşılaşıyorum ne yapabilirim?
SSD: Samsung 750 EVO 250 GB.
HDD: Seagate 2 TB 7200 RPM 256 MB.

Driverlerin güncelmi.

Benimde 160 GB'lik HDD'me kurulu GTA 5. Bendeki 7200 RPM değil sanırım. Yine de drop girmiyor. Yerler ve harita da geç yüklenmiyor. Başka bir şey ile alakalı olabilir.

Uçakla arabayla falan giderken olur genelde ya da aniden bir mekan yüklemesi yaparken, HDD'lerin okuma hızı SSD'den yüksek oranda düşük olduğu için arasinda büyük farklar olabilir. yavaş oynananan grafikleri ve oynanışı ağır ilerleyen oyunlarını HDD'ye hızlı ve ani değişiklikler olması gereken GTA, CS:GO, PUBG gibi oyunları SSD'ye kurmanı öneririm.

İyi geceler dostlar harddisklerde pek bilgim yok fakat SSD'imde yer olmadığı için HDD'ye GTA 5'i yükledim oyunda olmadık yerlerde drop yiyorum harita geç yükleniyor vb. durumlarla karşılaşıyorum ne yapabilirim?
SSD: Samsung 750 EVO 250 GB.
HDD: Seagate 2 TB 7200 RPM 256 MB.
Banada oluyodu işlemciyi yükseltince düzeltti bende harddiskten oynuyorum şuan onlineye 30 dakika girmesindennbaşka bj sıkıntı yaşamıyorum

SSD'den 32 GB'lik alanı ayri sürücü olarak sekillendirip primocache ile bu alani cache olarak kullanirsan sorunun çözülür.

Toshiba MQ01ABD100 ile tamamen sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum, sizin oyunda bir problem olabilir.

Steam üzerinden alınma oyun onda sorun yok ama ne yapabileceğimi bilmiyorum açıkçası.
Driverlerin güncelmi.

Tamamen güncel.
Driverlerin güncelmi.

Tamamen güncel.
5400 rpm lik hdd ile çok uzun bir zaman oynadım, hiç de öyle bir sıkıntı yaşamadım. Önemli soru oyun orjinal mi?
Evet orijinal

Yeni konular

Geri
Yukarı