Harddiskdeki Verileri Kurtarmak

tevfikzaim

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Benim bilgisayarın PSU’su bozuldu. Bilgisayar açılmıyor. Zaten toplama bir bilgisayar aldım toplama kısmından yardım alarak. Şimdi bilgisayarın açılıp açılmaması benim için önemli değil. Önemli olan içindeki veriler.
Benim masaüstümde bir klasör vardı. İçinde 70 GB’a yakın dosya vardı. Ben bunu nasıl kurtarabilirim? HDD içinde bulunuyor mudur? Bilgisayar biraz eski 2010 yılından kalma Casper. HDD’yi yeni PC’ye takıp oradan aktarıp daha sonra yeni aldığım Toshiba P300 HDD’yi tekrar takabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Benim bilgisayarın PSU’su bozuldu. Bilgisayar açılmıyor. Zaten toplama bir bilgisayar aldım toplama kısmından yardım alarak. Şimdi bilgisayarın açılıp açılmaması benim için önemli değil. Önemli olan içindeki veriler.
Benim masaüstümde bir klasör vardı. İçinde 70 GB’a yakın dosya vardı. Ben bunu nasıl kurtarabilirim? HDD içinde bulunuyor mudur? Bilgisayar biraz eski 2010 yılından kalma Casper. HDD’yi yeni PC’ye takıp oradan aktarıp daha sonra yeni aldığım Toshiba P300 HDD’yi tekrar takabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.
Eski HDD sorun yok ise kurtara bilirsiniz.Eski HDD sökün yeni kasanıza takın sonra bilgisayarınızı açın flash bellek takılmış gibi görür bilgisayarınız bilgisayarımdan girip kopyalaya bilirsiniz.Bu arada eski HDD sata mı ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı