Silinen dosyaları geri kurtarmak

ZUMA

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 ay önce masaüstümde videolarım vardı. Flash'ın içine yedekleme yapmıştım fakat Flash abimde olduğundan Flash'ın içinden shift delete ile silinmiş videolar, üstüne şarkı atılmış. Yazılım olarak Recovery programları ile Flash'ı tarattım videolarımı görüyor. Fakat kurtaramadım. Bozuk geldi. Farklı bi programla denedim görünmeyen büyük dosyaları kurtardı. 4 GB yakın diğeri de 3GB. Fakat video son kısımları da bozukluk var en sağlıklı yöntem ile nasıl kurtarabiliriz? Normalde masaüstünde mevcuttu bunlar. Nasıl geri alabilirim? HDD'den daha saglıklıymış.

dayı flashtan dosyaları görüyor fakat kurtarılmıyor bozuk geliyo üstüne yazılım yapılmış sanırsam flasha oda ek olarak shift delete yapıldıktan sonra şarkı eklenmiş revuca ile baktım 99 geçik üstüne yazılmış olarak gorunuyor napmam gerekiyo bilmiyorum hdd'den linux sistemi ile imkan var dediler fakat ben hic anlamıyorum o işlerden

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı