Harddiski laptopa bağlamak için gereken kablo

Yer
Kudüs, İSRAİL
Elimde Samsung'un HD502Hı modeli var 500 GB harddisk bunu ben laptop'a bağlamak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bazı kişiler kablo lazım diyor ama nasıl bir kablo lazım ne almalıyım? Bu harddiske uyumlu kablo bulabilen link atabilir mi? Yanlış bir şey almak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla elinde 3.5 inç bir HDD var. 2.5 olsaydı yardımcı olabilirdim ama 3.5'ler nasıl bağlanıyor bilmiyorum ve harici güç olmadan bağlanmıyor. Çünkü USB portundaki maximum sağlanabilen 5W enerji onu çalıştırmak için yeterli olmuyor.

Elimde Samsung'un HD502Hı modeli var 500 GB harddisk bunu ben laptop'a bağlamak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bazı kişiler kablo lazım diyor ama nasıl bir kablo lazım ne almalıyım? Bu harddiske uyumlu kablo bulabilen link atabilir mi? Yanlış bir şey almak istemiyorum.
Merhaba Hard Disk Case alarak bildiğiniz taşınabilir depolama olarak kullanabilirsiniz. Eğer SSD'nin yanına eklemek istiyorsanız 'Caddy Aparatı' olarak aratın. Çeşitli videolar ve modeller çıkacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı