Harddiskim Boşta Çok Fazla Çalışıyor

MertDemir

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
DonanımMeraklısı
Harddiskim boşta %90 kullanmaya başladı. Bilgisayardaki Adobe Photoshop CC-Razer Game Booster sildim %30larda dolaşıyor. Birde Avira Bazen Disk 15MB/SN Çıkıyor. %100 Oluyor Harrddik. Normalmi Şuan %15lerde ilk açılışta 5dk avira %90+ çalıştırıyo sonra düşüyor.

Görev yöneticisinden bellek kısmına bakın. En çok hangisi kullanıyor ? Sisteminizde başlangıçta çalışan casus yazılım veya virüs çalışıyor olabilir. Casus yazılım araçlarını kullanın. Derin tarama yapın. Ayrıca aşağıdaki konudaki aracı indirip çalıştırın. Log dosyasını o konuya mesaj olarak yollayın.

HijackThis Log Paylaşımı ve Çözümleri

Görev yöneticisinden bellek kısmına bakın. En çok hangisi kullanıyor ? Sisteminizde başlangıçta çalışan casus yazılım veya virüs çalışıyor olabilir. Casus yazılım araçlarını kullanın. Derin tarama yapın. Ayrıca aşağıdaki konudaki aracı indirip çalıştırın. Log dosyasını o konuya mesaj olarak yollayın.

HijackThis Log Paylaşımı ve Çözümleri
Arkadaşa katılıyorum. Genelde bu gibi sorunların sebebi virüslerdir.

Şuan sistemim %4de Çalışıyor ortalama Normalmi Girişte Biraz arza yapıo zaten Comodo kuruyorum şuan. Derin Tarama Yapacam.

Ya sorun demin Oldu. Mirillis Actionla ilgili bir video çekecektim. 2 Tane Açmayı Denedim Mirillis Actionu Kafayı Yedi Bir anda pc.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı