Harddiskten gelen cızırtı sesi

Muhammet{Can}

Decapat
Harddiskimden video da duyulduğu gibi bir ses geliyor. Belki harddiskten gelmiyordur diyecekler için söyleyeyim sesin çıktığı zaman elimi harddiske koyuyorum ve titreşimi hissediyorum. En ufak yüke bindiğinde bu ses çıkmaya başlıyor. Nedir bunun çözümü bıktım bu sesten, ne film izleyebiliyoruz ne oyun oynayabiliyoruz. Sese fazla takılan biriyim.

Harddiskimden video da duyulduğu gibi bir ses geliyor. Belki harddiskten gelmiyordur diyecekler için söyleyeyim sesin çıktığı zaman elimi harddiske koyuyorum ve titreşimi hissediyorum. En ufak yüke bindiğinde bu ses çıkmaya başlıyor. Nedir bunun çözümü bıktım bu sesten ne film izleyebiliyoruz ne oyun oynayabiliyoruz. Sese fazla takılan biriyim yardımcı olun lütfen.

Video gelmemis az donra atacagim
Aşağıdaki araç ile sağlık testi yapıp sonuçlarını paylaşır mısın?

Harddiskimden video da duyulduğu gibi bir ses geliyor. Belki harddiskten gelmiyordur diyecekler için söyleyeyim sesin çıktığı zaman elimi harddiske koyuyorum ve titreşimi hissediyorum. En ufak yüke bindiğinde bu ses çıkmaya başlıyor. Nedir bunun çözümü bıktım bu sesten, ne film izleyebiliyoruz ne oyun oynayabiliyoruz. Sese fazla takılan biriyim.
Video nerede?

Az sonra atacağım gelmemiş
Aşağıdaki araç ile sağlık testi yapıp sonuçlarını paylaşır mısın?

Ne kadar sürer bu işlem

Geri
Yukarı