Çözüldü Harici Disk'te erişim engellendi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Moglheus

Picopat
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3050 TI - 16GB Ram - 12500 i5
1707054509227.png

Böyle bir hata alıyorum. Güvenlik ayarlarından kendime yetki verdim ancak çözülmedi biçimlendirmeden verilerimi koruyarak nasıl dosyalarımı kurtarabilirim?

Çözüm
Diske sağ tıklayın. Özelliklere girin. Güvenlik sekmesine girin. Alt kısımda gelişmiş seçeneğine tıklayın. Ekle kısmına girin. Prensip kısmına tıklayın. Gelişmiş seçeneğine tıklayın. Bul kısmına tıklayın. Herkes seçeneğini bulun Everyone'da olabilir. Onu seçip Tamama basın. Sonra tekrar diğer sekmede tamama basınız. Tam kontrol seçeneğine tıklayıp. Tamama basınız. Gerekirse bilgisayarı yeniden başlatınız.
Neden erişilemiyor acaba? Ransomware yemediniz umarım. Yabancı bir program indirdiniz mi güvenmediğiniz.

Diske sağ tıklayın. Özelliklere girin. Güvenlik sekmesine girin. Alt kısımda gelişmiş seçeneğine tıklayın. Ekle kısmına girin. Prensip kısmına tıklayın. Gelişmiş seçeneğine tıklayın. Bul kısmına tıklayın. Herkes seçeneğini bulun Everyone'da olabilir. Onu seçip Tamama basın. Sonra tekrar diğer sekmede tamama basınız. Tam kontrol seçeneğine tıklayıp. Tamama basınız. Gerekirse bilgisayarı yeniden başlatınız.

Çözüm
1707057462893.png

Ekleye tıkladıktan sonra herhangi bir şey yapamıyorum hocam.

Hocam çok teşekkür ederim oldu :). Everyone seçtim hallettim. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı