Çözüldü Harici ekran kartını devre dışı bırakınca ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

juger00

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarım birkaç gündür ekran kartı arızası nedeniyle zorlamak istemiyorum. Kimi tamirci ekran kartımı devre dışı bırakmamı ve onboard üzerinden kulanmamı söyledi. Fakat bilgisayarımda sadece bir adet ekran kartı gözüküyor ve devre dışı bırakınca sadece video FPS'i düşüyor onun dışında parlaklığı artırıp azaltamıyorum. Malum sınav haftası bilgisayarı tamire götüremem, merak ettiğim konu ise ekran kartını devre dışı bırakınca niye görüntü gitmiyor? Acaba görünmeyen bir onboard ekran kartım mı var?

Çözüm
Kurulum yaptınız mı?
Bir de rehbere göre dahili ekran kartını güncellemeyi deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam zaten AMD ekran kartımın sürücüsü kurulu. Ben intel grafik sürücüsünü kuramıyorum.
Anladım k.b pek bilgisayardan anlamıyorum. Ders çalışmam gerekiyor işim bitince biraz daha denerim.
Hocam zaten AMD ekran kartımın sürücüsü kurulu. Ben intel grafik sürücüsünü kuramıyorum.
Usta , İntel Support & Assistance uygulamasını indirdim cihazda güncel olmayan İntel sürücüsü bulunamadı diyor birde sen dene istersen. Ben bozuk da olsa devre dışı bırakmadan ekran kartını kulanmaya devam edeceğim. Zaten sadece ders için kullanıyorum şu sıralar.
Kurulum yaptınız mı?
Bir de rehbere göre dahili ekran kartını güncellemeyi deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her şey için teşekkür ederim.
İşlemcinde dahili GPU bulunuyor. Ürün Teknik Özellikleri

İşlemcinin GPU driverını yükledikten sonra ilk attığın görüntüdeki harici olanı devre dışı bırakabilirsin. Bu işlemi yapmadan önce ilk attığın görüntüdeki yere Intel HD Graphics adında bir cihaz daha geldiğinden emin ol ama.
Teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı